Sari la conținut

2014 deschis cu K-ul


MotorSpyrit
 Share

Postări Recomandate

Nu a observat probabil sau nu stie ca atunci cand ai tractiune si pe roata atasului trebe sa ai si aderenta pe ea ca altfel nu cupleaza diferentialul si ramai impotmolit neavand aderenta .



Si eu ma gandesc ca azi sau maine sa ies o tura loco pe zapada dar ma ingrozesc cata muntele de zapada trebe sa scot din curte ca sa pot iesi ca la mine este adapost si ramane zapada viscoplita exact in fata garajului si pe aleea de iesire .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

...am o mare durere durere pe sufle cind vad aceste Nipre cu tractiune pe atas... acum vrio 9 ani am avut 2 motociclete (Nipru MT-16) noi cu 3 si 4 mii la bord, le primise Taica'meu de la stat ca premiu cind s-a pensionat din organe.... offf.... le-am dat cu 600 USD ambele :baldy: .

 

erau super tari, caut de ceva timp pe la noi dar nu gasesc in stare buna si daca este vrio una ce mai gîfîie din cînd în cînd cer mult pe ea! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa bijuteria foc.

 

Tare frumoase sint m-urile astea,daca ma mai uit de 2/3 ori la filmulet fug la garaj si scot si eu m-ul, dar nui cauciuc portivit pe el din pacate.

Am noroc ca potolesc adrenalina cu Dnepr12 deocamdata..mai fac cu fratele cite o mica fugareala..

post-20619-0-15594400-1390669042_thumb.jpg

post-20619-0-53843100-1390669046_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...