Sari la conținut

Pareri...


George0
 Share

Postări Recomandate

as inclina pt modelul de dupa 2000, cum are si Survolaj. Arata mai bine, parerea mea si cel mai important, este revizuit total la partea de ciclistica si motorizare. Acum, normal ca asa cum se intampla in Romania, conteaza si partea financiara. Si aici tu stii cel mai bine, ca vad ca tii secret ce ai gasit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

detaliaza, ca nu suntem telepati si nu sicitim nici in stele

Nu tin secret dar nu stiu ce ar fi mai bun pentru mine. Unii imi spun ca Honda Cbr 600 ar fi mult mai fiabila. Da si e adevarat cu partea financiara......

Si nu am cerut o parere de motocicleta pe care vreau sa o cumpar ci despre ea in general.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar dimineata stii de capul tau ce o sa mananci?!

 

Amice...sa am pardon dar...ce ai vrut sa spui?...eu nu am inteles...oi fi eu mai necitit asa....?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa compari zx6r cu 600f e ca si cum ai compara un bmw cu un vw. Si nu mai crede prostiile care se spun despre Honda ca e mai fiabila, e legenda falsa. Conteaza cel mai mult cine si cum a mers cu ea inainte, dar cred ca s-a mai discutat despre asta. Hondele se asambleaza de cativa ani in Europa cu piese de prin China sau mai stiu eu unde , tocmai in scopul de a deveni mai ieftine. Ce-ti spune tie un lucru ieftin? Care macar de ar fi asa, dar au si pretul ridicat, sustinut de cei care cumpara in baza a ceea ce au auzit. Votez pt Kawasaki pana la proba contrarie si sunt la a 2-a de la marca asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...