Sari la conținut

Tur prin Romania


FiliptheGreat
 Share

Postări Recomandate

Frati Bikeri: In Semptembrie doresc sa dau o tura prin frumoasa noastra Romanie cu Shadow-ul meu, vreau sa cuprind trasee cum ar Transalpina si Transfagarasan apoi sa vizitez cateva Manastirii, Cetati.. locuri de interes turistic... sa poposesc in sate uitate de lume si sa respir aerul padurilor din Suceava si Maramures, apoi incet sa ma cobor prin Cluj unde dupa ce mai gust o Tzuica ma indrept catre Dunare si pe malul ei ma indrept catre Marea Neagra...

O sa fie o aventura frumoasa si un album plin de amintiri de neuitat, dar o poveste are nevoie de personaje.... sunt disponible cateva roluri, Se baga cineva??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Nu stiu cam la ce buget se ridica... inca nici nu am un traseu exact... ma gandesc ca ar fi undeva la 500euro... ideea af fi sa nu dormim in fiecare seara la cort....sunt locuri unde putem dormi si manca foarte ieftin.

Eu am o Honda Shadow si nu sunt vitezoman deloc. Daca. vreti o calatorie in viteza nu sunt omul potrivit :) Dar va ajung din urma :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...