Sari la conținut

Era Sa Ma Impachetez - Reloaded


rat_jawa
 Share

Postări Recomandate

era sa mi-o iau rau de tot in seara asta din cauza unui m*uist care a ishit de pe o strada laterala fara sa se asigure. Din nou, numai viteza mica (in jur de 50km/h) m-a salvat de la o tavaleala pe cinste.....am evitat shi am reushit sa culc motoru' pe o parte. Eu nu am nimic, motoru' are un crash bar harjait zdravan shi o toba putzin indoita.

Cat despre conservar, tot el cu gura mare...Cand l-am intrebat ce a avut in bila aia goala pe care o foloseshte in loc de cap a fugit...nu am apucat sa ii iau numaru' da' era un opel vectra model 2005 sau 2006 gri petrol

 

m-a ferit dumnezeu

 

bafta shi asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu exista contact... e mai dificil sa faci urmatoarele: Alo, buna seara, 112 ? Ma numesc ................... Am fost accidentat de un auto Opel culoare.. pe strada XXXXX din Constanta care a fugit de la locul faptei in directia .......... Sunt lovit si nu ma pot misca, am nevoie de asistenta medicala. Va rog opriti-l pe sofer.

 

 

Poti sa faci si faza asta fara contact daca l-ai ferit pe meltean insa trebuie sa fii foarte convingator si sa ai si un dram de nesimtire in plus :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e o idee shi asta cu jucat teatru da' eu kiar nu shtiu sa joc teatru, shi pana la urma bine ca am scapat doar cu o sperietura zdravana shi cu motoru' cat de cat intreg ca nu imi venea sa repar a doua oara pe anu' asta

 

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...