Sari la conținut

Aprilia Leonardo


andrei_97and
 Share

Postări Recomandate

salut am 2 aprilia leonardo de 150 si 250 cmc. Ce parere aveti sunt bune? :peace:

vezi unde il parchezi (pe ce) sa nu iti iei amenda :wave: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

cat porti la pantof?

 

 

au trecut 6 luni de cand a postat baiatul ala , are 4 posturi e CLAR ca nu mai intra p-aici ...dar e bine ca tineti topicul up , mai puneti un post la socoteala ...

 

PS : @baiatul care zboara : fuge 150 max si consuma max 6...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ce crezi ca ma uit cand a postat el ? eu am gasit topicul-up....si tu ce ai postat:"fuge maxim atat,consuma maxim atat"....inutil.........

pai ba tristule , n-ai intrebat tu cat consuma si cat fuge cu 2 posturi inainte? v-a cam afectat caldura ma...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ba tristule , n-ai intrebat tu cat consuma si cat fuge cu 2 posturi inainte? v-a cam afectat caldura ma...

 

In primul rand:nu vorbi cu mine cu "tristule" ca nu ne cunoastem si nici eu nu tin minte sa te fi facut pe tine in vreun fel si 2:nu ai dat un raspuns la obiect ;nu inteleg de ce unii de pe forum se transforma in "jandarmi" de posturi si topicuri,pana la urma ce se intampla se umple serverul sau ce :moto: ?? ..in fine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand:nu vorbi cu mine cu "tristule" ca nu ne cunoastem si nici eu nu tin minte sa te fi facut pe tine in vreun fel si 2:nu ai dat un raspuns la obiect ;nu inteleg de ce unii de pe forum se transforma in "jandarmi" de posturi si topicuri,pana la urma ce se intampla se umple serverul sau ce :moto: ?? ..in fine....

sincer...te-a afectat caldura?

 

de curiozitate:cel de 250 cm cat consuma si cat merge maxim??

 

de intrebarea asta a ta ce zici?

eu ti-am raspuns la intrebare in primul post , LA INTREBAREA TA ...

dupaia tu zici ca am postat DOAR viteza maxima si consumul.."inutil" ... pai daca asta ai intrebat ce era sa raspund, ce mi-a picat la BAC azi sau ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...