Sari la conținut

19.09.2014 strada dambovita cartier militari


riderontornadoes
 Share

Postări Recomandate

Cu ce-l ai poate ajuta pe decedat daca vinovatului i se face dosar penal si i se da 2 ani jail cu suspendare?

poate daca sta vre-o 2 ani cu executare data viitoare poate beleste ochii si acorda prioritate...

Editat de on-x
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in fata drumul e inchis. deci e vorba de vreo 400 de metri, nu stiu cat putea sa dea in ea pe distanta aia.

In 400 de metri treci lejer de 100 km/h cu orice motocicleta, daca ii dai mai tare treci de 150 cu ceva de 5-600cc. Iar din poze cred ca avea suficient de mult incat ala cu masina sa nu se prinda ca nu apuca sa se bage.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar din poze cred ca avea suficient de mult incat ala cu masina sa nu se prinda ca nu apuca sa se bage.

Nu contest viteza, insa e sport national fortatu': de la inghesuitul babelor in autobuz de parca nu mai exista ziua de maine, pana la fortat trecerea prin fata ta, chiar daca dupa tine e liiibeeeerrr...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Mâine va fi înmormântarea la cimitirul Rosu (Chiajna). Noi, prieteni lui, vrem sa il conducem cum se cuvine, cum si-ar fi dorit si el, in numar cat mai mare. Daca aveti timp si vreti sa ne ajutati sa fim cat mai multi va asteptam maine in parcarea de la Lidl (intersectie str. Apusului cu uverturii) la ora 11, de acolo mergem la el acasă (in Rosu).

 

Lidl

http://goo.gl/maps/Uhh09

 

Va multumim anticipat.

Editat de r.pas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...