Sari la conținut

Problema kawasaki


Postări Recomandate

dar amu serios,daca ai 798 de posturi,si ma gandesc ca tot citesti pe forum cate ceva, nu iti dai seama ca ce legatura ai intre cuzineti si blit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni ca voi au facut forumul praf.

sigur :)))

cum ai vrut sa raspundem?

miculu motociclist,ai grija ca vanzatorul ori te minteste ori nici el nu stie ce vorbeste ... ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miculu motociclist,ai grija ca vanzatorul ori te minteste ori nici el nu stie ce vorbeste ... ?!

Si cat o fost de greu sa spui asta in primul tau post ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul spune ca mergea,a vrut sa bliteze pe cineva si a oprit curentul,moment in care a crapat segmenti zice el..E posibil aceasta sa fie problema,sau are altceva mult mai grav ?

Nu pot sa cred asa ceva, cata imaginatie are vanzatorul din povestea asta....

De ce nu i-ai spus mai Emanuel ca tu intretii niste motoare, de care unii s-ar mira ca inca mai functioneaza, si tu nu crezi astfel de baliverne? Nu era mai simplu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Și vezi ca blițul e pe stanga și butonul de oprire de urgență e pe dreapta. În plus din faptul ca lumea a crezut ca e o glumă trebuia să te prinzi ca e o prostie ce ți-a zis ăla

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu crezi ca am pus ca stiu si vreau sa fac misto? v-am zis doar ce mi-o zis omul si vroiam sa vad daca teoretic e posibil acest lucru..

Greseala ta e ca te-ai repezit repede pe forum sa vii cu explicatia asta de copil naiv data de nea asta de ti-a turnat gogoasa si dupa ce ai cazut de gansac, te superi ca esti luat de fraierica...

Pai nu mai bine intrebai pe unu pe altu, prieteni, amici, dar asa in spirit de gluma ca prea e de rasu curcilor explicatia asta pe care ai primit-o.

Lasa ce o sa te faci tu mare si apoi.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...