Sari la conținut

Cateva pareri pentru un cross de 125.


Postări Recomandate

  • 7 months later...

Cine ma poate ajuta si pe mine vreau sa imi iau un loccin de 125 sau 15 si vreau sa il folosesc pentru plimbari prin padure nu il bag prin tot feluri de namoale doar plimbat pe drum de tara si de urcat la fel pe drum de tara .. este bun pentru ce vreau eu?

» Post actualizat in 23 May 2016 14:40

150*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut...incepator fiind e bun orice motorizat cu capacitate mica ...si eu sunt incepator si nu pot sa zic ca fac off road brutal...nu am experienta necesara inca =)pt inceput poti sa iti cumperi cv de genu ca nu cred ca vei face off road in adevaratul sens al cuvantului un cross e si mai usor ;) fata de un enduro.daca esti obisnuit cu off road-ul cumpara un enduro fara nici o discutie.Bafta

» Post actualizat in 31 May 2016 20:10

ANGHELUTA ...o chinezarie ....tot chinezarie ramane.dar daca nu il fortezi si nu iei din plin gropile te tine ...ai grija la suruburi stiu ca se desfac repede la astea ...(am patit la un atv china) dar daca dispui macar de 2000+;- poti sa iti cumperi cv mai de firma daca cauti...Succes!!!;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...