Sari la conținut

Problema Intruder M1800R2


manollo
 Share

Postări Recomandate

Am o problema cu Intruderul de ceva timp si nu reusesc sa-i dau de capat. Poate cineva dintre voi s-a lovit de ea si ma poate ajuta. Dar sa va povestesc: descrierea este destul de simpla, in timpul mersului daca accelerez brusc motorul "da in nas". Daca accelerez liniar(constant) se duce pana la 190km/h si acolo ramane. Am fost la Suzuki si au pus-o pe tester si nu au putut sa-mi spuna nimic. Am mai auzit ca a-r putea fi "senzorul de altitudine". Daca cineva dintre voi a mai intalnit situatia asta, va rog sa ma ajutati. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai fost la Suzuki in Bucuresti?

 

0723 226 173 Motor Team Bucuresti, cei de pe Str. Bolidului; singurul mecanic de intruder 1800 care nu s-a scarpinat in cap cand i-am descris orice problema..a venit cu raspuns/ solutie instantaneu

suna-l , descrie-i problema la tel.....nu este problema de suzuki......este problema de suzuki intruder 1800.....cu totul alta mancare de peste.......:-)

sper ca au acelasi mecanic..Catalin

am si nr . 0721726459 ( asta cred ca era chiar nr. lui )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ai fost la Suzuki in Bucuresti?

 

0723 226 173 Motor Team Bucuresti, cei de pe Str. Bolidului; singurul mecanic de intruder 1800 care nu s-a scarpinat in cap cand i-am descris orice problema..a venit cu raspuns/ solutie instantaneu

suna-l , descrie-i problema la tel.....nu este problema de suzuki......este problema de suzuki intruder 1800.....cu totul alta mancare de peste.......:-)

sper ca au acelasi mecanic..Catalin

am si nr . 0721726459 ( asta cred ca era chiar nr. lui )

Multumesc pentru sugestie. Am vorbit cu Catalin, foarte amabil omul, mi-a dat niste sugestii pe care le voi incerca.

Multumesc inca o data!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...