Sari la conținut

Cumpar Piese Pentru Suzuki Bandit 400


Buggy12000
 Share

Postări Recomandate

Cumpar urmatoarele piese de Suzuki Bandit 400 din 1993:

-roata fata;

-toba, integrala(cu tot cu galerii) sau una finala ce se poate adapta;

-telescop fata sau tije pt telescop;

-carena stanga spate;

-gemulet puig;

-aparatoare roata fata;

-furtunas de frana racing fata;

-cablu kilmometraj;

-suport oglinda dreapta;

-capac motor (cel cu viziera pt ulei);

-ghidon;

 

Astept oferte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu era mai normal sa pui topicul la cumparari ? cred ca ai fi gasit mai usor

bafta la gasirea pieselor :crack:

Ms mult. O sa fac un topic si acolo. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, spune-mi te rog ce culoare are janta, aripa, carena spate sau daca se mai vede codul de culoare de sub sa si facem oferta in 30-40 minute

 

 

 

 

 

ai un model pur japonia (numai pt piata japoneza) asa ca termenul de livrare este in jur de 15-25zile

 

 

 

aici ai o oferta nefinalizata, daca vrei oferta si pt restul pieselor te rog mail la adresa moto@autonet.ro (trebuie sa verificam exact care versiune ai de pilda la ghidon sunt 3 modele s.a.m.d.)

 

 

 

de pilda si la cablul: 2 modele trebuie sa alegi care ai nevoie:

 

 

 

si oferta :

 

 

scuze e model uzual nu numai pt japonia dar piesele tot asa vin

Editat de Imre Szilagyi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar urmatoarele piese de Suzuki Bandit 400 din 1993:

-roata fata;

-toba, integrala(cu tot cu galerii) sau una finala ce se poate adapta;

-telescop fata sau tije pt telescop;

-carena stanga spate;

-gemulet puig;

-aparatoare roata fata;

-furtunas de frana racing fata;

-cablu kilmometraj;

-suport oglinda dreapta;

-capac motor (cel cu viziera pt ulei);

-ghidon;

 

Astept oferte.

 

offf man, atatea s-au futut la accident? cum te-ai descurcat cu soferul? plateste el? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offf man, atatea s-au futut la accident? cum te-ai descurcat cu soferul? plateste el? :crack:

Asta e... Maine merg sa vad cum fac cu asigurarile, sa vad cat imi pot da. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, spune-mi te rog ce culoare are janta, aripa, carena spate sau daca se mai vede codul de culoare de sub sa si facem oferta in 30-40 minute

ai un model pur japonia (numai pt piata japoneza) asa ca termenul de livrare este in jur de 15-25zile

aici ai o oferta nefinalizata, daca vrei oferta si pt restul pieselor te rog mail la adresa moto@autonet.ro (trebuie sa verificam exact care versiune ai de pilda la ghidon sunt 3 modele s.a.m.d.)

de pilda si la cablul: 2 modele trebuie sa alegi care ai nevoie:

si oferta :

scuze e model uzual nu numai pt japonia dar piesele tot asa vin

sal. Janta este gri, iar aripa si carena negre. Ms mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, astept lista finala pe mail am uitat sa-ti spun livrarea e gratuita si orice cheltuiala de transport suportam noi factura in original primesti deodata cu piesele comandate, daca ai nevoie de oferta oficiala (stampila etc) sa-i dai la asigurari, iti trimit tot prin mail sau fax dak imi dai un nr.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Szilagyi mersi mult de oferta dar cred ca o sa caut piese second pt ca de la asigurari nu primesc mai mult de 540 euro. :cheers: Alianz Tiriac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

welcome in europe, astia de la asigurari.... fara comentarii. din banii aia greu o sa reusesti chiar si cu second +manopera o sa iasa mai mult, daca nu gasesti ceva mai da-mi un mail sa vad nu cumva am vreun prieten cine mai are cate ceva pt un gsf , recomand sa mai vanezi la "vanzari" de pe site-ul aceasta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

welcome in europe, astia de la asigurari.... fara comentarii. din banii aia greu o sa reusesti chiar si cu second +manopera o sa iasa mai mult, daca nu gasesti ceva mai da-mi un mail sa vad nu cumva am vreun prieten cine mai are cate ceva pt un gsf , recomand sa mai vanezi la "vanzari" de pe site-ul aceasta.

Ms mult.

Asta e...si cica Tiriacul ii firma serioasa :) . O sa vad, poate reusesc sa scot restul banilor de pe cel vinovat de producerea accidentului. Tinand cont ca pe certificatul medico-legal am 70 de zile de ingrijire medicala poate o sa reusesc sa fac motoru. Si totusi ii frumos in Romania.....te obliga sa faci asigurare, iar firmele de asigurare nu suporta daunele, atunci de ce mai ii obligatorie???? Numai la noi asigurarile nu despagubesc in totalitate :cheers: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...