Sari la conținut

Supermoto Project


Postări Recomandate

Proiect SuperMoto

Poze motocicleta in starea in care se afla acuma:

 

Frumos ! :crack: Dar stikerele, alea de pe rezervor, de unde le-ai facut rost ? Imi trebuie si mie pentru un rezervor de 18litri. Poti sa imi dai vreo relatie ?

 

Multumesc si La multi ani ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos ! :crack: Dar stikerele, alea de pe rezervor, de unde le-ai facut rost ? Imi trebuie si mie pentru un rezervor de 18litri. Poti sa imi dai vreo relatie ?

 

Multumesc si La multi ani ! :crack:

 

De unde ai facut rost de rezervor de 18L? Cat ai dat pe el? L-ai luat de la reprezentanta?....stiu ca acolo e destul de scump.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde ai facut rost de rezervor de 18L? Cat ai dat pe el? L-ai luat de la reprezentanta?....stiu ca acolo e destul de scump.

 

De la KTM MotoAdventure Cotroceni - Bucuresti. L-am comandat cu tot cu stikere. Comanda a venit dupa o luna de zile. Rezervorul a costat 1300RON, iar stikerele 100RON.

Rezervorul a venit, dar stikerele, nu. Au zis ca o sa vina si alea, dar nu au stiut cand.

 

Bafta! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la KTM MotoAdventure Cotroceni - Bucuresti. L-am comandat cu tot cu stikere. Comanda a venit dupa o luna de zile. Rezervorul a costat 1300RON, iar stikerele 100RON.

Rezervorul a venit, dar stikerele, nu. Au zis ca o sa vina si alea, dar nu au stiut cand.

 

Bafta! :crack:

 

Ceva normal pt. Romania !!!

Respectarea termenului de livrare este un calvar pt. cei care aduc piese dar cand te pun sa achiti un avans sau suma integrala nu mai este nici o problema sunt siguri ca vrei produsul respectiv si poti sa astepti si 3 luni fara nici o problema ................................ si unde pui ca peste tot scrie maxim 2 saptamani onoram orice comanda !!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva normal pt. Romania !!!

Respectarea termenului de livrare este un calvar pt. cei care aduc piese dar cand te pun sa achiti un avans sau suma integrala nu mai este nici o problema sunt siguri ca vrei produsul respectiv si poti sa astepti si 3 luni fara nici o problema ................................ si unde pui ca peste tot scrie maxim 2 saptamani onoram orice comanda !!! :crack:

 

Cand am facut comanda pentru rezervor si stikere, cei de la MotoAdventure nu mi-au cerut nici un avans ! Inclin sa cred ca au mers pe incredere. Oricum, eu ma consider un om serios si nu imi sta in obicei sa incurc lumea.

 

Apropo de termenul asta de livrare ..... asta e', ne hotaram anticipat si asteptam :crack:

 

Bafta ! :cheers:

 

P.S. Daca ma razgandeam cu rezervorul, nu ar fi fost o problema mare ! Gasea Domnul Trica ce sa faca cu el ! :crack: .......... A fost o gluma !!!!!!! :P

Editat de petrica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...