Sari la conținut

Muntenegru 18-23.05.2016


alexchopper
 Share

Postări Recomandate

Buna seara,

 

Pe 18.05 am programata o deplasare cu motorul in Muntenegru, mai exact la Budva. S-au facut rezervarile dar colegul cu care trebuia sa plec s-a sucit asa ca am un loc. Cazarea in Budva este de aprox 100 de iepuroi pentru patru nopti, in hotel smecher. Tariful este scazut pentru ca plata s-a facut in luna decembrie.Eu am un BMW R 1150 RT si caut un partener de drum cu ceva similar. Riscuri minore. :crack: Stiu traseul si vorbesc limba sarba asa ca o sa ne fie usor. Pentru mai multe detalii astept PM. Stiu ca este tarziu, dar poate se gaseste cineva amator...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa faci in Budva acum? sa stai in hotel? asta cu rezervarea este cea mai mare prostie in extrasezon in principal, dar si in rest, daca ploua ca acum cum pleci atita drum? daca intirzii pe drum sau ai pana si nu ajungi ce faci? exiata cazari in fiecare localitate prin care treci, sint toate ca la noi la pret si conditii, la fel si mincarea.

Am facut MN anul trecut in iunie si acum 3 ani in aceeasi perioada, am prins vreme excelenta, dar mai putin pentru baie,

succes cu hotelul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...