Sari la conținut

Pregatire Din Timp


<Urban Rangers>Tibi
 Share

Postări Recomandate

Fratilor, ia ascultati un pic. Este oare posibil sa organizam o intalnire la vara la care sa vina cat mai multi? (cum sunt cele cu motocicletele), noi cu scuterele. Stim bine ca nu e posibil de ex daca o intalnire se tine in Brasov sa ajungem pe roti cei din Bucuresti Arad Cluj Timisoara Bacau etc. asa ca ia hai sa ne gandim daca ar fi amatori care sa vina si cum am putea sa o facem!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Fratilor, ia ascultati un pic. Este oare posibil sa organizam o intalnire la vara la care sa vina cat mai multi? (cum sunt cele cu motocicletele), noi cu scuterele. Stim bine ca nu e posibil de ex daca o intalnire se tine in Brasov sa ajungem pe roti cei din Bucuresti Arad Cluj Timisoara Bacau etc. asa ca ia hai sa ne gandim daca ar fi amatori care sa vina si cum am putea sa o facem!

se discuta la " Loc De Intalnire Pentru Scuteristi... "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se discuta la " Loc De Intalnire Pentru Scuteristi... "

hopa te-am prins in offside !!! asta e topic vechi de 4 luni si ceva dar ai simtit nevoia sa mai acumulezi un post :drums:

bravo :wave: , inca putin si primesti premiu ... la fel si ceilalti care vorbiti vorbeeee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopa te-am prins in offside !!! asta e topic vechi de 4 luni si ceva dar ai simtit nevoia sa mai acumulezi un post :drums:

bravo :wave: , inca putin si primesti premiu ... la fel si ceilalti care vorbiti vorbeeee

 

Exact la asta ma gandeam si eu acum...si cine a facut asta???Tocmai cei care streseaza nou-venitii sa nu mai posteze aiurea...

Bravo Reverse :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact la asta ma gandeam si eu acum...si cine a facut asta???Tocmai cei care streseaza nou-venitii sa nu mai posteze aiurea...

Bravo Reverse :drums:

ahh .. n-a prins faza.. vroiam sa mai facem si noi misto de unu :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ahh .. n-a prins faza.. vroiam sa mai facem si noi misto de unu :drums:

caterinca nu e punctul tau forte , mergi la intrunire ca te asteapta baietii ... da` nu te grabii ca pana ajung toti cu 30 km/h acolo dureaza ceva ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...