Sari la conținut

Indreptat reparat roti moto


Crivineantu Catalin
 Share

Postări Recomandate

Salut, la ce pret sint pe piata roti bune ,drepte care nu au probleme nu stiu daca se merita sa te chinuii sa indrepti, centrezi + manopera te va duce mai mult decit una SH dar buna. acum tu sti mai bine ce doresti. numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E adevarat , dar in timisoara sa le si pot vedea , eventual pune pe stand sa fie cum trebuie nu sunt , prin tara se gasesc dar la ghici , nimeni nu baga mana in foc ca sunt cum trebuie , toti zic ca motocicleta a circulat ... Si sa le iau la ghici parca nu imi e tot una

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Ca sa iti faci o idee, eu pt un Suzuki GS 500, am achitat 150 de lei fara echilibrat. Si din 8 au facut baietii 6, numa dreapta nu e, dar am rezolvat la echilibrat si macar nu face urat la viteze mari.

Te sfatuiesc sa iei din dezmembrari si ceri livrare cu verificare. Poate scapi mai ieftin.

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O pui pe ceva care sa semene cu un ax, o teava sau o surubelnita mai groasa si invarti de ea.

O sa iti dai seama daca e dreapta sau nu.

In caz ca nu te pricepi chiar deloc, roaga pe cineva care a mai vazut o janta stramba sa te ajute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos

» Post actualizat in 03 Sep 2016 23:12

Buna , vineri am luat roata de la Mimi a iesit super bine RECOMAND , are foarte mult de lucru ... ceea ce inseamna ca o va face cand se poate .. dureaza , dar daca ai rabdare se face . Multumesc mult tuturor. *

Mimi - 0745-669-961

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...