Sari la conținut

Intermediara pentru toba


hypnotech24
 Share

Postări Recomandate

Salutare,poate sa imi recomande cineva unde as putea sa fac un cot de legatura pentru o toba pe Honda Hornet 2002? Daca stiti ceva atelier mai mic sau chiar si unul de balustrade care sa poata faca si asta,mai ieftinache si sa nu aiba 100 de lucrari sa mi-o faca in decembrie.. Nu de alta dar sa dau 450 de lei pe o finala si cotul sa coste 350 de lei mi se pare aiurea..

Multumesc.

 

A da,am uitat sa zic ca am citit toate topicurile cu asa ceva si stiu de Radu,dynamite brothers etc.

Editat de hypnotech24
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,poate sa imi recomande cineva unde as putea sa fac un cot de legatura pentru o toba pe Honda Hornet 2002? Daca stiti ceva atelier mai mic sau chiar si unul de balustrade care sa poata faca si asta,mai ieftinache si sa nu aiba 100 de lucrari sa mi-o faca in decembrie.. Nu de alta dar sa dau 450 de lei pe o finala si cotul sa coste 350 de lei mi se pare aiurea..

Multumesc.

 

A da,am uitat sa zic ca am citit toate topicurile cu asa ceva si stiu de Radu,dynamite brothers etc.

Si eu sunt interesat de un cot de legatura ptr. un Hornet 2001,daca il faci undeva da-mi si mie un PM.

Merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Geo mersi frumos,i am dat un PM ca e sambata..astept sa vedem ce zice

@Hornet Daca nu gasesc pe cineva mai ieftin,o sa sun luni un tip care are masinarie de indoit si il intreb daca o poate indoi asa,daca nu, o tai eu si cred ca ar trebui vreo 4-5 suduri..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna-l, ca intra mai rar pe forum... azi probabil era la garaj (in Dr Taberei), dar nu am idee cat de tarziu sta, fiind sambata.

Eu am mai fost la el si mi-a mai mesterit/sudat diverse chestii, de-a lungul timpului :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

@Geo mersi frumos,i am dat un PM ca e sambata..astept sa vedem ce zice

@Hornet Daca nu gasesc pe cineva mai ieftin,o sa sun luni un tip care are masinarie de indoit si il intreb daca o poate indoi asa,daca nu, o tai eu si cred ca ar trebui vreo 4-5 suduri..

dute la astia care monteaza tobe la masini. ti o indoaie ei la fix. eu tot la ei am montat tobe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...