Sari la conținut

Drumuri europene cu CĂRUȚE și caruțași Beți morți


Cmirela
 Share

Postări Recomandate

O după-masa frumoasa , un tânăr de 36 ani, o plimbare cu un prieten pana la Cluj la un film... pe un drum european , dens ca circulație !!! , apare un căruțaș care ii răpește viața fratelui meu!!!! Cuvintele lui in fata polististilor in timp ce fratelui meu i se aducea primul ajutor :^^ Nu știu ce sa întâmplat! Calul a sărit in drum dintr-o data!!!^^ Alcolemie la fata locului 1.09 in aer expirat !!!! Sa nu se mai întâmple !!!! Cu siguranța se va întâmpla din nou!!!! Păcat!!! Într-un moment de neputinta am întrebat poliția din localitate : De ce circula in mod frecvent căruțe pe porțiunea asta de drum ? Au voie? Și au răspuns ca bine-nțeles ca nu au voie dar dacă primăria nu face nimic !!!! Incredibil pai și voi Poliția Romană ce păziți ? Chiar nu vedeți ca la noi in țara Caii omoară motocicliști și stăpânii lor nu știu cum sa întâmplat!!!! Vom face oare ceva , noi , restul in privința asta :(! Nu știu ce sa zic , durerea este atât de mare încât pentru acel im inconștient nu avem nici un fel de sentiment !!!! Mai degrabă nutrim sentimente de neputința fata de autorități care nu fac nimic .... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...