Sari la conținut

Arad


Dobrescu
 Share

Postări Recomandate

Cine doreste sa mearga la ARAD, la balcaniada o poate face impreuna cu Nitescu si cu mine. Pleacarea este in noaptea asta, la ora 3am. Se merge cu autobuzul lui Nitescu, asa ca locurile sunt limitate. Se plateste doar cota-parte din combustibil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine doreste sa mearga la ARAD, la balcaniada o poate face impreuna cu Nitescu si cu mine. Pleacarea este in noaptea asta, la ora 3am. Se merge cu autobuzul lui Nitescu, asa ca locurile sunt limitate. Se plateste doar cota-parte din combustibil.

mai dobrescu sa pui poze dupa ce vii si salutal pe GIM din arad din partea mea

are un speeder galben cu negru :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata. Vin eu. Unde ne intilnim?

Pe tine nu te vreau...

 

mai dobrescu sa pui poze dupa ce vii

 

...asa o sa facem, ca vine un fotograf cu noi...special. Am vorbit cu NKZ care deja este acolo, si mi-a zis ca este super frumos, fiind balcaniada e bataie mare... 1000RR, R1... toate 2004!!!

 

si salutal pe GIM din arad din partea mea

are un speeder galben cu negru

 

Daca-l vad...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine doreste sa mearga la ARAD, la balcaniada o poate face impreuna cu Nitescu si cu mine. Pleacarea este in noaptea asta, la ora 3am. Se merge cu autobuzul lui Nitescu, asa ca locurile sunt limitate. Se plateste doar cota-parte din combustibil.

Nimeni nu vrea la curse... ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri seara a plouat, inclusiv grindina. azi innorat si ploaie dimineata, dupa masa ok, acum senin.

I-am cunoscut pe multi si ma bucur (denis, oresti, bob, trandafiru si nu il ultimul rind the big COX), m-am revazut cu cei cunoscuti si am constatat ca DVD n-a aparut, de tataie ce sa mai zic. NKZ cauta prin canale.

Organizare de (cuvant urat). arbitrii neinstruiti, public needucat, securitate pista zero. la SBK 2 accidente: unul in fata mea, celalalt in capatul alalalt. 2 dusi la spital, nu stiu cine si nici in ce conditie sint. a cazut denis, el e ok, motorul necesita reparatii. La SS a cazut un pic si Ionut si un bulgar tinarutz bine a facut varza motorul - el ok.

faze de (cuvant urat): la unul din accidente pilotul pe jos nemiscat si publicul navala ca la circ peste el. ce mai: BALCANIADA.

ORGANIZATORI = DESCALIFICATI !!!!!!!!!!!!

parerea mea.

am poze, sint mari si nu stiu sa le fac mici ca sa le postez. dc cineva vrea pot sa le trimit pe mail

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trimite-le la mine si le postez eu AnserElectric@msn.com sau anubias_moto@msn.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...