Sari la conținut

23rd Annual Chicago Supercycle Show&parts Expo


Postări Recomandate

Salutare Chif! fain da frig ca draq! Saptamana viitoare 9-11 februarie va fi Cycle world International Motorcycle Show si vreau sa fiu prezent sa mai fac ceva poze. am sa le pun tot aici.

Sa auzim de bine!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Total usless...Omule daca tot muncesti atata la un motor...eu zic ca merita sa te poti si da calumea cu el...nu sa stai ca pe veceu (WC). :eek:

:D :angry: :moto:

 

Oameni buni.. inainte sa vorbiti.. experimentati! As fii curios cat de obiectiv ai fost la replyul asta..

 

Expozitia superba.. am vazut deja o gramada de poze acolo, au expus motociclete extraordinar de rare acolo! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

si daca am aduce asemenea motoare la noi ? crezi ca s-ar vinde ?

observ piata chooperele se vand greu la noi , o vitezana sau una de strada o cumpara ori cine , chiar daca nu are nimik cu motociclismul , dar un chooper nu prea ?!?? voi ce ziceti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca am aduce asemenea motoare la noi ? crezi ca s-ar vinde ?

observ piata chooperele se vand greu la noi , o vitezana sau una de strada o cumpara ori cine , chiar daca nu are nimik cu motociclismul , dar un chooper nu prea ?!?? voi ce ziceti ?

 

 

In mare parte ai dreptate :rose: Eu unul nu mi-as lua asa ceva,nici daca as fi Bill Gates...pe astfel de fiare(parerea mea) cred ca se schimba radical senzatia de a conduce o motocicleta...

As fi de 100 de ori mai mandru si fericit,daca as conduce pe strada un fier din anii 40' :rose: decat o astfel de "motocicleta".... :nono:

 

Numai bine! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...