Sari la conținut

Cuat Cu Disperare


Dixi
 Share

Postări Recomandate

Salut.De doua zile sunt morcovit...vreau sa-mi achizitionez si eu doua sei "inima" pentru nipru si nu am gasit nimic...si din aceasta cauza disperata am postat aici,cu speranta ca ma puteti ajuta.Multumesc frumos si fum in spate! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos! :cheers:

 

Am uitat sa specific,nu vreau sa cumpar unele noi..deocamdata nu imi permite bugetul,daca gasesc sh ar fi nemaipomenit :eek: Chiar daca nu sunt imbracate sau au mici defectiuni,nu-i nici o problema,dar treaba e sa fie!! Numai bine!

Editat de mixi_dixi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos! :cheers:

 

Am uitat sa specific,nu vreau sa cumpar unele noi..deocamdata nu imi permite bugetul,daca gasesc sh ar fi nemaipomenit :D Chiar daca nu sunt imbracate sau au mici defectiuni,nu-i nici o problema,dar treaba e sa fie!! Numai bine!

si eu am cautat la un moment dat asa ceva "inima lui stalin :angry:"

si cam greu am gasit..

la inceput multi "tzipau"pe acilea ca au asa ceva dar atunci cand treceam la capitolului expediere catre mine dadeau din colt in colt..

dar pana la urma am gasit una singura..

si m-a costat cam 70 ron

era in stare chiar f buna..

spor la gasit :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sei lacrima tata?alea nu le gasesti noi, dar sper sa le gasesti...la cum se prezinta cerintele tale, asteptam topicul cu rezervor lacrima :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sei lacrima tata?alea nu le gasesti noi, dar sper sa le gasesti...la cum se prezinta cerintele tale, asteptam topicul cu rezervor lacrima :cheers:

 

Despre rezervor ce sa zic...acum cateva zile ma batea gandul sa-mi caut un rezervor de "M",si asta cred ca si fac...sa nu mai fac un topic aiurea,va spun aici:cine are de vanzare unul pe acasa,sau stie pe cineva care are,il rog sa posteze aici.In rest nu vreau sa modific drujba...decat seile si acum si rezervorul :D in rest va ramane cum a facut-o mama ei!Multumesc frumos si numai bine! :eek:

 

PS:MR.ORL sa stii ca se gasesc si noi,sunt de la ural,dar chestia este ca o sa coste mult,dureaza pana ajung la tine si mai e faza cu transportul...te rupe la buzunar!Deci exista si noi dar nu imi permit deocamdata,am altele pe cap...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre rezervor ce sa zic...acum cateva zile ma batea gandul sa-mi caut un rezervor de "M",si asta cred ca si fac...sa nu mai fac un topic aiurea,va spun aici:cine are de vanzare unul pe acasa,sau stie pe cineva care are,il rog sa posteze aici.In rest nu vreau sa modific drujba...decat seile si acum si rezervorul :D in rest va ramane cum a facut-o mama ei!Multumesc frumos si numai bine! :cheers:

 

PS:MR.ORL sa stii ca se gasesc si noi,sunt de la ural,dar chestia este ca o sa coste mult,dureaza pana ajung la tine si mai e faza cu transportul...te rupe la buzunar!Deci exista si noi dar nu imi permit deocamdata,am altele pe cap...

 

stiu, da nu la noi :angry: deci am prezis bine...a luat un prieten rezerv de ij latit...da nu stiu daca il da si cum ar arata pe al tau

:eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu, da nu la noi :eek: deci am prezis bine...a luat un prieten rezerv de ij latit...da nu stiu daca il da si cum ar arata pe al tau

:cheers:

 

 

Tu nu pricepi ca vreau decat de M?

Nu vreau sa o modific foarte mult....

Editat de mixi_dixi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite aici:0728069581, sebastian (bastybikes) din brasov, omu e de treaba, sa intrebi de tot ce ai nevoie.

 

 

Multumesc frumos!!Ai multa :cheers: de la mine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...