Sari la conținut

Pentru Organizatorii De Fest-uri: Cautam Cantari


NeXuS
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor,

 

Organizatorii de fest-uri de anul acesta, care ar mai avea loc de trupe, sunt rugati sa piarda cateva minute din timpul lor pe site-ul www.nexusromania.ro, mai ales la sectiunea download, unde pot asculta demo-ul nostru de trei piese :( . Date fiind conditiile materiale din Romania in ceea ce priveste muzica underground, calitatea inregistrarilor este scuzabila :ph34r: , oricum ar trebui sa fie destul pentru a va face o idee despre NeXuS.

 

Toate cele bune,

Andy - NeXuS

0722.279.541

0742.115.786

vasilescu@nexusromania.ro

post-13-1086079702_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pentru apreciere Dan si multumesc ca ne-ai dat ocazia sa cantam (spre nesimtirea mea inca n-am apucat sa-ti multumesc), a fost super!!! Din ce am mai vorbit noi, o sa cantam la Bacau si la Targul Secuiesc.

 

Daca merge cineva la Rock la Mures, la Periam (langa Timisoara), o sa ne vedeti si acolo.

 

Numai bine,

Andy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

NeXuS nu va mai canta decat daca cei de la organizare se vor implica macar putin in ceea ce priveste sunetul, asta ca sa evitam remarci de genul "daca nu va convine dati-va-n pu*a mea jos de pe scena" ca la Bacau.

 

Nu de alta, dar avem nevoie de un sunet bun. Nu cantam nici death, nu cantam nici black, nici trash, deci nu zgomot, avem nevoie de claritate.

 

Numai bine,

Andy Vasilescu - NeXuS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...