Sari la conținut

Tura Enduro 16-23 Februarie


solo
 Share

Postări Recomandate

/index.php?...mp;#entry646792

cine e interesat sa si puna lantzuri....merge la magazin cumpara 5m de lantz de legat cainele si l infasoara pe roata :banana: viteza maxima 100km/h :baldy: :ok: dar sa nu mearga prea mult pe asfalt ca sa toceste lantzul ....

post-6919-1172482657_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna treaba!! Nu ti-a indoit spitele ?

spitzele nu sunt din plastelina :banana: lantzul s a cam facut praf....inca putzin si se rupea :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma uit bine e metal d-ala alb (ceva mai moale). ei la caine aveam un lant cu aceeasi conformatie numai ca era din metal ceva mai negru (probabil un otel ceva mai serios)

 

si zici ca 5 metri ajung? n-ar fi bune si niste bucati de furtun bagate pe zonele ce trec peste janta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma uit bine e metal d-ala alb (ceva mai moale). ei la caine aveam un lant cu aceeasi conformatie numai ca era din metal ceva mai negru (probabil un otel ceva mai serios)

 

si zici ca 5 metri ajung? n-ar fi bune si niste bucati de furtun bagate pe zonele ce trec peste janta?

cred ca da ....:ok:

dar eu nu am avut timp.....ca era prea cald :baldy: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare al naibi de periculos cu lantul ala... de ce nu iti faci o pereche de cauciucuri cu cuie??? au un efect mult mai bun, GARANTAT.

asta la cross...dar la enduro nu prea merge...eu am mers si pe asfalt si pe gheatza si pe zapada ...deci nu se putea cu cuie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...