Sari la conținut

Nou Sau Mana A 2a


Postări Recomandate

uitati care e treaba, peste o luna am si eu A1 si vreau sa-mi iau un honda cbr, intrebarea mea este urmatoarea: sa mil iau pe acesta nou din 2007 sau sa imi iau unul la mana a 2a? adica e vreo diferenta intre asta nou si cel vechi inafara d faptul k asta din 2007 e cu injectie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitati care e treaba, peste o luna am si eu A1 si vreau sa-mi iau un honda cbr, intrebarea mea este urmatoarea: sa mil iau pe acesta nou din 2007 sau sa imi iau unul la mana a 2a? adica e vreo diferenta intre asta nou si cel vechi inafara d faptul k asta din 2007 e cu injectie?

 

 

Designul..parerea mea e ca lucrul nou e nou....CBR 2007 s-a ieftinit (3900 de euro final)...e mai usor sa dai comanda, o vezi cu 0km pe bord decat sa tot stai sa cauti sa stai o gramada de timp...eu am patit-o si ma saturasem la un moment dat de cat cautasem...noroc ca am luat lucru aproape nou 4000 de km :banana:

Numai bine si ASFALT USCAT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal!! si eu sunt de aceeasi parere...ce e nou e nou...esti sigur ca nu o sa ai probleme majore timp de cativa ani,ai garantie la el,probleme estetice nu exista...ce sa mai,e ca o fata "cuminte" :banana: ....si dak iti permiti,de ce nu ?!?! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

+ mai brutala

Motoarele pe carburatie sunt mai brutale decat cele pe injectie..asta nu inseamna ca mai puternice sau mai rapide,sa nu confundam...sunt mai brutale la raspuns la acceleratie...oricum,nu cred ca putem vorbii de "brutalitate" la 14-15 cai subnutriti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...