Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

La mine nu e asa dezbracata...(in cele pe care le-am postat :cheers: )

 

Dar tu, voieur-ule, ce te utzi dupa poze cu minori? :unsure:

 

Dar ma tot intreb, mai merge wakasaki-ul :blbl: ala, ca nu l-am mai vazut pe strazi... :D

pedofili.....voyeur-i......alcolisti......petrecareti......ai de mine....astia is motoristii din ziua de azi.... :rose: .....io nu stiu in ce categorie ma incadrez....oare cine se simte in una din categorii?...sau mai tre sa deschidem cateva categorii ca sa incapem toti?... :blbl: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pedofili.....voyeur-i......alcolisti......petrecareti......ai de mine....astia is motoristii din ziua de azi.... :unsure: .....io nu stiu in ce categorie ma incadrez....oare cine se simte in una din categorii?...sau mai tre sa deschidem cateva categorii ca sa incapem toti?... :blbl: :burnout:

 

Vai George...tu te incadrezi cred ca in toate categoriile. :D

 

Am schimbat lantul.....Deci cine vrea sa vina la o plimbarica sa fie la 20:30 la Barbarossa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai George...tu te incadrezi cred ca in toate categoriile. :blbl:

 

Am schimbat lantul.....Deci cine vrea sa vina la o plimbarica sa fie la 20:30 la Barbarossa....

Ai tai stiu ca vrei sa iesi la ora aia din casa?? :D Dupa ce vad pozele sigur nu mai pupi u centru dupa ora 18.30, ca pe atunci se aduna motoristii pedofili :cheers: :unsure: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am 2 nelamuriri

una de la ce varsta e pedofilie ca nu cred ca de la 17 ca aia de 17 o prins mai multe pul... decit tuh clantze de usi si vb aia nu intrri si iesi numa pe una:)) :burnout:

apoi oare e boala si daca da cum drac se trateaza??????nu de alta da am o prietena de 17 ani la care tare iasi tosonyio intre picioare si ea o zis ok numa io nu is in clar oare is beteag sau mi a fuck...??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am 2 nelamuriri

una de la ce varsta e pedofilie ca nu cred ca de la 17 ca aia de 17 o prins mai multe pul... decit tuh clantze de usi si vb aia nu intrri si iesi numa pe una:)) :burnout:

apoi oare e boala si daca da cum drac se trateaza??????nu de alta da am o prietena de 17 ani la care tare iasi tosonyio intre picioare si ea o zis ok numa io nu is in clar oare is beteag sau mi a fuck...??????

 

 

Mama fratilor....deja deviati de la motociclism. Sau toata actiunea se intampla pe motor? Ca atunci inca va incadrati in grafic. :blbl:

 

Si apropo...Raulica....cand vii sa iti bei laditza de bere?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am 2 nelamuriri

una de la ce varsta e pedofilie ca nu cred ca de la 17 ca aia de 17 o prins mai multe pul... decit tuh clantze de usi si vb aia nu intrri si iesi numa pe una:)) :blbl:

apoi oare e boala si daca da cum drac se trateaza??????nu de alta da am o prietena de 17 ani la care tare iasi tosonyio intre picioare si ea o zis ok numa io nu is in clar oare is beteag sau mi a fuck...??????

Numa una???? Sunt o gramada....fresh meat :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa una???? Sunt o gramada....fresh meat :P

Ciocu' mic vampirule ...shtii tu de ce... (si Istvan stie, era bancul lui) :cheers: :hug: :unsure:

 

Mama fratilor....deja deviati de la motociclism. Sau toata actiunea se intampla pe motor? Ca atunci inca va incadrati in grafic. :P

 

Si apropo...Raulica....cand vii sa iti bei laditza de bere?

Aseara i-am montat xenoanele, sa pot vedea drumul pana la tine... :kiss:

 

Ai tai stiu ca vrei sa iesi la ora aia din casa?? ;) Dupa ce vad pozele sigur nu mai pupi u centru dupa ora 18.30, ca pe atunci se aduna motoristii pedofili :P :P :burnout:

Dar ai tai stiu? Ca tu mai ai antecedente... :rose:

 

Va salut! Sunt mai nou aici in baia mare (repatriat de la cluj). Vad ca sunt oameni faini pe aici pe forum. Ce vreau eu sa intreb ii daca mergeti la o scalda pe undeva azi, ca m-as baga si eu. Ii numa bine afara, soare, si din cate am vazut, maine ploua....asa ca nu-i de ratat ocazia. :blbl:

Salutare,

sunt oamini fain ingeneral in Baia Mare... :D

 

Ieri se pare ca lumea a fost cam ocupata, astazi se arata ploi...sa speram ca muine mai iese putzin soarele sa vi si tu la o gutineala / mestecaneala sau pe la ceva ape ... :lol:

 

Numai bine,

Raul :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am 2 nelamuriri

una de la ce varsta e pedofilie ca nu cred ca de la 17 ca aia de 17 o prins mai multe pul... decit tuh clantze de usi si vb aia nu intrri si iesi numa pe una:)) :hug:

apoi oare e boala si daca da cum drac se trateaza??????nu de alta da am o prietena de 17 ani la care tare iasi tosonyio intre picioare si ea o zis ok numa io nu is in clar oare is beteag sau mi a fuck...??????

nu ierta nimic.......ca doar o viata ai si o gaura-n c.. :lol:.....17 ani?.....nu ii fresh meat, bogdan.....aia la 17 ani ii deja veterana in ale suptului si calaritului... :rose: .....toate fetizele mai nou fac sport de " :kiss: :blbl: :cheers: performanta"

 

Mama fratilor....deja deviati de la motociclism. Sau toata actiunea se intampla pe motor? Ca atunci inca va incadrati in grafic. ;)

 

se deviaza normal..de la discutii.....ca doar intre 2 motoreli se baga:o alcolizare,un party......un f...i... :D ....ca doar am stabilit ca motoristii nu is hapt intregi la cap...sau la casca..... :unsure: :blbl: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara i-am montat xenoanele, sa pot vedea drumul pana la tine... :blbl:

 

 

cai o fost xenoanele gata montat?

Poi o fost 420 lei Xenoanele, 2x H4-bixenon....si le-am montat eu ... :burnout: , mi-am facut-o cu mana mea... :D

 

Numai bine,

Raul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi schimb si oloiul Motul 300V cica e bestial, si pe deasupra si bujiile cu iridiu... :D , deci o sa am de lucru azi, +PLUS schimbatul lichidului de frana fata-spate si pe deasupra, inainte de a incepe, trebuie sa-mi confectionez un suport de motocicleta, deoarece nu am cric central, deci am de flexuit, sudat...si beut bere... :blbl: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi schimb si oloiul Motul 300V cica e bestial, si pe deasupra si bujiile cu iridiu... :unsure: , deci o sa am de lucru azi, +PLUS schimbatul lichidului de frana fata-spate si pe deasupra, inainte de a incepe, trebuie sa-mi confectionez un suport de motocicleta, deoarece nu am cric central, deci am de flexuit, sudat...si beut bere... :blbl: :burnout:

flexuit...sudat.....beut bere......in ce ordine?....cred ca berea ii prima...apoi restu daca mai esti in stare......:cheers:....spor la munca domnu` mecanic... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

flexuit...sudat.....beut bere......in ce ordine?....cred ca berea ii prima...apoi restu daca mai esti in stare......:unsure:....spor la munca domnu` mecanic... :burnout:

Ce-oi fa...macar acu ma lasa vremea, a plouat afara ...hehe si e putzin racoare...cum ii place la bere sa fie :blbl: , sper sa mai am dejetele pe maine... :D

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-oi fa...macar acu ma lasa vremea, a plouat afara ...hehe si e putzin racoare...cum ii place la bere sa fie :burnout: , sper sa mai am dejetele pe maine... :D

io sper sa mai ai ficat pana maine..... :blbl: ....vreme numa buna de rupt fizicu....:unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io sper sa mai ai ficat pana maine..... :burnout: ....vreme numa buna de rupt fizicu....:unsure:

daca nu zboara discul de la flex...scap... :blbl:

 

Apropo...ce numar am eu la motor? Vezi poza (Nr. de posturi a lui Gerge 007 aka:Batman)...

post-5937-1215520963_thumb.jpg

 

Mersi Jorjel... :D

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu zboara discul de la flex...scap... :burnout:

 

Apropo...ce numar am eu la motor? Vezi poza (Nr. de posturi a lui Gerge 007 aka:Batman)...

post-5937-1215520963_thumb.jpg

 

Mersi Jorjel... :blbl:

batman?......facem echipa impotriva railor?.... :D ....acuma stric numaru de posturi.....da ramane in istorie 69-le...... :cheers: :unsure: .....oare cata lume o sa imi zica ZoRO dupa ce imi vin numerele?....sau sa fie batman?.... :blbl: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ierta nimic.......ca doar o viata ai si o gaura-n c.. ;).....17 ani?.....nu ii fresh meat, bogdan.....aia la 17 ani ii deja veterana in ale suptului si calaritului... :lol: .....toate fetizele mai nou fac sport de " :hug: :blbl: :blbl: performanta"

 

 

se deviaza normal..de la discutii.....ca doar intre 2 motoreli se baga:o alcolizare,un party......un f...i... :unsure: ....ca doar am stabilit ca motoristii nu is hapt intregi la cap...sau la casca..... :cheers: :rose: :burnout:

 

 

Auzi mai ce vorbesti de tipele de 17 ani....asa vorbesti de parca ti-ar fi aratat vreuna meserie..... :kiss:

 

Tot de un Spiderman si un Batman si Zoro...voi ati ramas traumatizati din copilarie.

 

Eu cred ca o sa ma fac Catwoman :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in cazul asta eu ma fac unguru bulan

:D

 

Auzi mai ce vorbesti de tipele de 17 ani....asa vorbesti de parca ti-ar fi aratat vreuna meserie..... :blbl:

 

Tot de un Spiderman si un Batman si Zoro...voi ati ramas traumatizati din copilarie.

 

Eu cred ca o sa ma fac Catwoman :unsure:

Fa-te Sailor Moon :blbl:

 

Eu din copilarie am ramas traumatizat de Babylon Blue, :cheers: ...pentru cunoscatori :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

┏┫  | |  ┣┓  ┏┓

┗┫━━ ┃ ━━┣┛  ┣┫

 ┃ ━━━━━ ┃ ┏┳┫┣┳┓ 

 ┗━━┳━┳━━┛ ┃    ┃ 

━━━━┃ ┃    ┗━┳┳━┛

 

Ce mishto e.... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...