Sari la conținut

O Mica Iesire Dupa O Zi De Lucru...


Postări Recomandate

Vreme excelenta, dealuri multe... post-10454-1173354880_thumb.jpgpost-10454-1173354979_thumb.jpg

Distractie la maxim, post-10454-1173355470_thumb.jpgpost-10454-1173355484_thumb.jpg

post-10454-1173355509_thumb.jpgpost-10454-1173355563_thumb.jpgpost-10454-1173355585_thumb.jpg

Actiune in desfasurare post-10454-1173355140_thumb.jpgpost-10454-1173355171_thumb.jpg

post-10454-1173355274_thumb.jpgpost-10454-1173355347_thumb.jpgpost-10454-1173355404_thumb.jpg

Un "mic" incident nedorit post-10454-1173355680_thumb.jpgpost-10454-1173355719_thumb.jpg

si reparatiile de care si cel mai tare mecanic ar fi mandru post-10454-1173355817_thumb.jpg

 

...si cateva filme (daca reusesc la le incarc):

P3070011.MOV

P3070012.MOV

P3070013.MOV

P3070031.MOV

:bounce:

Editat de geza.benedekfi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos Geza!Cu care ai iesit , cu cea noua?Va antrenati pe acolo, nu gluma!Ti-am trimis ieri aripa!Sa iti fie cu folos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala este ghidon MAGUARA ? Am reusit si eu performanta asta, cu LC4 ! Mi sa parut mai casant decat un ghidon din otel. Apoi am luat unul de la Renthal, tot conic si mai larg cu 10cm. Asa am si vandut motoreta! O mandrete de ghidon ! Daca te intereseaza sfatul meu, iti recomand calduros Renthal !

 

Multa sanatate ! :)

 

P.S. Tare de tot partea ,,lemn - oasa" a ghidonului ! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala este ghidon MAGUARA ? Am reusit si eu performanta asta, cu LC4 ! Mi sa parut mai casant decat un ghidon din otel. Apoi am luat unul de la Renthal, tot conic si mai larg cu 10cm. Asa am si vandut motoreta! O mandrete de ghidon ! Daca te intereseaza sfatul meu, iti recomand calduros Renthal !

 

Multa sanatate ! :drink:

 

P.S. Tare de tot partea ,,lemn - oasa" a ghidonului ! :)

 

E ghidonul lui Csocso !

 

Eu eram cu cea noua. Daca rupeam ghidonul in prima zi, cred ca ma apucam de plans... :finger:

 

 

Foarte frumos Geza!Cu care ai iesit , cu cea noua?Va antrenati pe acolo, nu gluma!Ti-am trimis ieri aripa!Sa iti fie cu folos.

 

Da, am iesit (pentru prima data) cu cea noua... :bounce:

 

E foarte diferit de 4T, dar e OK...

Sper sa ma obisnuiesc...

 

:ok:

 

off topic: Am primit coletul, ti-am trimis banii... MERSI !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"E ghidonul lui Csocso !

Eu eram cu cea noua. Daca rupeam ghidonul in prima zi, cred ca ma apucam de plans..."

 

Era cat-pe-aci sa ma apuce si pe mine plansul,dar in fine:mi-a trecut.Am cumparat deja ghidon,asa ca sper ca mobra sa fie gata pt.tura de sambata :bounce: Multumesc pt ajutor :drink:

Mai nasol cu partea electronica(ecranul )ma costa aprox.800ron :ok: dar trecem si peste asta,esential e sanatatea,sa putem :finger: si sa :) Toate cele bune tuturor

Editat de csocso
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai Gheza,

Da' voi la cat terminati munca de mai aveti timp si de enduro, pe lumina, cand se intuneca la 18.30?

 

Ce stil agresiv are Domi!!!

 

 

ce te miri asa ?? intr-un oras in care apar ktm-uri si pe situl orasului de pe googel probabil endureala e in loc de pauza de masa :) !! cautam cazare in zona inainte sa vad asta insa acum i-am spus la nevasta ca, caut si servici si casa dupa cum stau lucrurile.... :bounce:

 

ia bagati ochii aici pt. a vedea :

 

http://www.tourismguide.ro/html/orase/Harghita/OdorheiuSecuiesc/index.php

Editat de BGS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce te miri asa ?? intr-un oras in care apar ktm-uri si pe situl orasului de pe googel probabil endureala e in loc de pauza de masa :ok: !! cautam cazare in zona inainte sa vad asta insa acum i-am spus la nevasta ca, caut si servici si casa dupa cum stau lucrurile.... :)

 

ia bagati ochii aici pt. a vedea :

 

http://www.tourismguide.ro/html/orase/Harghita/OdorheiuSecuiesc/index.php

De fapt a fost o"echipa" mixta,din Odorhei si Cristur-cca 30 km,dar diferenta dintre orase e mult mai mare.Odorheiul e pe bune un fel de capitala(vezi site)- :finger: .In fine ,ce conteaza e endureala :drink: ,ce ne place lla fel de mult :finger: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...