Sari la conținut

O Parere Pt Un Ij


remijaru
 Share

cam cat !!  

15 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

daca sunteti amabili si sa ma ajutati sa imi dati p parere cam la ce pret merge un ij.

 

 

planeta 5 an 93 monocilindru.cutie viteza noua,rezervor pictat,sa modificata,stopuri spate modificate,i.t.p. 2006 asigurare platita.15.000 km.cauciuc fata nou.

repet nu e de vanzare (inca)pana nu imi adun banu de o nipra modificata nu il dau ca merge bine.anu asta a vazut intalnirile de la cluj si brasov deocamdata !!!!

 

in curand o sa pun si o poza,doua sa fie mai clar !!!!

 

Multumesc !!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic pana in 500... acum normal ar trabui sa vad si poza ca sa-mi dau avizul final. Dar daca zici ca ingrijit si merge bine cam asta ar trebui sa fie pretul. Sunt cazaturi de comuniste care se dau cu 200-250 FARA ACTE si la care mai si trebuie sa repari diverse. Deci unul cu acte, in stare tehnica si optica buna sau foarte buna, eu sunt de parere ca ar trebui sa iei in jur de 450-500 pe el. Mai depinde, bineinteles, de cate si ce piese de rezerva mai dai la el. Parerea mea.

 

 

Bafta si drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da nu ma plang de el.de aratat arata bine motocicleta.ce mai am de schimbat la ea neaaparat e bordul si aripa fata

bordul functioneaza in totalitate dar e crapat iar aripa nu e nichelata.asta e tot

piese de schimb mai am ceva insa nu foarte multe:saua lui originala,stopul pe spate si daca reusesc sa schimb seea ce mi-am propus o sa am si bordul.a am uitat ca mai am un bloc motor,dar e gol,fara pinioane,furci,etc...

 

 

mersi !!!! :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...