Sari la conținut

Accident Galati .... Scuter - 28.03.2007


Gerad
 Share

Postări Recomandate

Sa speram ca sunt bine. De obicei se scapa usor la scuter, cu cel mult un membru in reparatii pentru 2-3 saptamani. Mobra lor nu arata totusi prea bine, si se poate sa fi fost mai rau. Oricum, bafta multa si insanatosire grabnica, si lor si aluia cu dacia, daca a fost cumva vina lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa speram ca sunt bine. De obicei se scapa usor la scuter, cu cel mult un membru in reparatii pentru 2-3 saptamani. Mobra lor nu arata totusi prea bine, si se poate sa fi fost mai rau. Oricum, bafta multa si insanatosire grabnica, si lor si aluia cu dacia, daca a fost cumva vina lui.

daca e vb de accidentul de la Parma(micro 19) am auzit ca un pasager este in stare grava....mai stie cineva amanunte?

Editat de Rd.Rabbit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

o sa scriu eu pentru prietenul meu, el nu a ajuns acasa.el era chiar in spatele baiatului care a avut accidentul.baiatul a murit, din pacate, au confirmat alti motociclisti care au fost la el la spital.era f tanar,cred ca avea in jur de 18 ani.am inteles ca un idiot a schimbat benzile fara sa se uite in oglinzi, a intrat pe contrasens si l-a proiectat in stalp.avea echipament complet si casca, dar casca s-a desprins si a zburat.rip

Editat de lsd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu shtiu daca e tocmai potrivit comentariul meu acum..dar il cunoshteam pe baiat..nu personal,dar shtiam multe despre el,cunoshtea foarte bine motorul,il stapanea shi din pct meu de vedere,era un model pentru pushtii cu 125.pacat..foarte pacat ca s-a dus.

eu zic ca..merita o inmormantare asha cum i se cuvine oricarui motociclist,cat mai multe motoare acolo.

RIP inca odata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din intamplare eram prin zona ,cand am ajuns era pe jos ,purta echipament fuul ,numai ca in momentul impactului casca a sarit...era in coma cand a ajuns salvarea , baiatul era destul de experimentat ptr clasa 125...pacat ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...