Sari la conținut

Vreau Sa Ma Despart D Ele...


Hell_Rider_Edy
 Share

Postări Recomandate

Tot eu ... cu o oferta... vand un Jupiter 4 cu atas... acte la el.. dar nu e inmatriculat...e p numere vechi.. al unui vecin.. omu nu mai are treaba cu asa ceva si.. am vazut k tot sunt pasionati p aici.. poate cereva l-o lua in grija.. k nu merita sa rugineasca la fier vechi..eu unu nu imi permit.. si.. mai intentionez sa schimb planeta 4 cu atas cu ceva mai usor , dup cum ziceam in alt topic greutatea ei a devenit o problema pt coloana mea...

 

Da.. ma doare sufletul sa ma despart d ea dar... si dak ajung in spital nu rezolv nimic deci.. sunt nevoit..

 

Am acte la zi verificare pana prin 2008, merge destul de bine si arata si placut.. as prefera un schimb fara diferenta.. k momentan sunt cam in pana.. cu banii.. si.. nu imi permit sa mai bag in altceva.. :crack: .. nush.. oferiti si voi.. ce credeti.. chiar dak sunt inca nesigur.. si.. am o mare retinere in treaba asta... dar cred k o dau... k nu e bine deloc asa...toti mi-au zis.. eu incapatanat...si indragostit d tancu asta.. am facut dupa capu meu. Deci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pardon.. e tot jupiter.. nu planeta... in 2 pistoane... :lol:

Ai uitat ceva?

:crack: pPPPPPPPPPRRRRRREEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTTUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!! :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pozele....

deci eu nu inteleg cum poti sa pui un anunt la vanzare fara poze....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: ok...uite.. aici poza cu motoru care vreau sa il schimb... pt asta nu am mai pus poze pentru k mai erau in cateva posturi.. :kick:

 

iar pentru jupiterul vecinului nu am poze.. si nici pret.. el a zis sa vada cat i se ofera. oricum.. nu are cum sa ceara prea mult pt k trebuie inmatriculata.

 

P.S. : bicicleta fratelui meu a nu se lua in calcul.. :lol: :lol:

post-16626-1175487591_thumb.jpg

post-16626-1175487759_thumb.jpg

post-16626-1175487828_thumb.jpg

post-16626-1175487872_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...