Sari la conținut

Cu Sau Fara......?


tony_baxter1311
 Share

Postări Recomandate

VOI decideti....dar mai intai ascultati un pic...in 2005 prin septembrie am mers cu cativa prieteni la o zi de circuit pe silverstone mi-am luat cauciucuri metlezer (slick) am stat toata ziua pe circuit a fost beton.dupa inchieiere stiind ca am sa schimb cauciucurile asa ca am profitat de ocazie si am ars cauciucul de pe spate pana au iesit sarmele aprox 5 cm latime vazut de la distanta arata ca o banda argintie pe cauciuc.dar nu asta e important problema e ca peste doua zile plec mai repede de la lucru ca sa imi schimb cauciucurile,imi las masina la garaj si iau gixerul,aveam de parcurs o distanta de aprox2 km de la mine la o vulcaizare...in sfarsit ajung acolo cobor de pe motor si vad o mana in partea dreapt cum imi scoate cheia din contact..........va dati seama cine era.....o zdreamta de gabor cu un gunoi de honda...care ma vazut si urmarit subtil pana am oprit.....

VERDICT:

3 puncte guma spate

3 puncte guma fata(era putin sub limita)

concluzie:avand 6 puncte deja de cativa ani in urma cand m-au prins cu masina fara asigurare.....am primit amenda 270£ si 6 luni pe dreapta......

asa ca cei care va credeti in stare sa conduceti un motor FACETI-VA NUMERELE MICI aprox 10x15 si prindeti-le cu scai (arici)cum am mai spus e usor de pus si mai ales de luat jos cand vrei sa dai radarele peste cap

PT CEI MAI PUTIN NEBUNI.....SJI INCEPATORI CIRCULATI NORMAL SI LASATI FIGURILE PT CA.........COSTA SCUUUUUUUUUMP..

post-17306-1175700369_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...