Sari la conținut

Cluj - Timisoara


ionut007
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor si sarbatori fericite.

 

Noi (eu si prietena mea) plecam sa facem pastele la timisoara, bagajele le trimitem din seara asta asa ca vom calatori "light". Calutul e o Yamaha XJ Diversion de 600 deci va fi o plimbare nu o gonire, mai ales ca am si pasager. De plecat vrem sa plecam sambata dimineata si ne intoarcem luni, tot pe dimineata sau undeva inainte de 12, sa ajungem pe ziua. vremea se anunta frumoasa, banuiesc ca vom avea parte de sosea libera, (relativ, cel mai liber ar fi duminica dimineata, nu-i tipenie de om dar am vrea sa fim acolo de inviere).

 

Daca vrea cineva sa ni se alature in aceasta plimbare va asteptam cu drag, cu cat mai multi cu atat mai bine.

Telefonul meu e 0729010585 cred ca e cel mai rapid mijloc de a lua legatura.

 

Asfalt uscat tuturor.

Ionut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drum bun! Eu maine pe la ora 10.00 plec la Tg-Mures pe ruta Pitesti, Sibiu, Alba, Turda, Tg Mures.

Mersi, sper ca toti cei cu care ne-am vazut pedrum au ajuns cu bine la destiantie, ieri a fost o vreme superba, nici prea cald nici foarte frig.

Cluj Timisoara l-am facut pe deva, lugoj, ma gandesc daca sa ma intorc tot pe acolo sau sa incerc alte variante. Ceva pareri?

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...