Sari la conținut

Accident 12.04.2007 Intersectia Baba Novac Cu St Nicolau


sue
 Share

Postări Recomandate

Astazi dimineata in jurul orei 8 si 10, trecand pe Baba Novac am vazut un motor cazut; cred ca era un chopper, de culare mov. Nu am vazut motociclistul, casca sau altceva. La locul accidentului erau 2 politisti (sectia 12 este la 1 minut distanta) care au izolat zona f bine . Dupa 2 minute, revenind la locul cu pricina, o salvare pleca cu sirena pusa. Am inteles ca motociclistul a fot dus la spital. Numarul moto: B 90 EKT.

Sper sa nu fie nimic grav!

Editat de sue
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de dimineata pe la 8.30 pe str cimpia libertati la intersectia cu str. care vine dinspre sectia de politie 12 [aproape de baba novac] a fost lovit un motociclist de un audi.... cand am ajuns la locul accidentului motocicleta era in intetsectie pe jos iar riderul in drum spre spital..... conservarul cu audi nu sa asigurat si a iesit in intersectie si la lovit pe motociclist .... conservarul se vaita ca era soarele prea puternic si a fost orbit''''..... motocicleta este o honda [chooper] nr B-90-EKT[nu cunosc modelul] .... daca cineva are detalii despre starea motociclistului sa lase un mesaj ...din cate stiu eu avea ceva pe la piciorul drept ???? sper sa fie bine si insanatosire rapida..... :ok: [scuze a mai fost pus un topic cu acelasi accident]

Editat de tzaca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce zici tu (ca era orbit si restul descrierii) accidentul s'a intamplat pe Str Baba Novac colt cu Stefan Nicolau, in sensul spre Mihai Bravu.

Numarul imi este cunoscut, probabil vad destul de des prin zona motocicleta respectiva.

Sper ca motociclistul(ta) sa fie ok, acolo de obicei sunt multi soferi care se baga cu foarte mult tupeu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...