Sari la conținut

First Bike- Concord


Postări Recomandate

eu zic ca racirea o sa fie ultimul lucru care o sa te mai deranjeze dupa ce o sa vezi ce lucru de calitate ai achizitionat

 

 

Macar incearca un Kimco....

 

Si daca tot esti hotarat pe FB,ce pret are acest Concord?chiar sunt curios...am un magazin pe langa mine,first bike,dar nu ma lasa inima sa intru :ok:

 

Later edit: am cautat si eu pe google sa vad daca gasesc pretul acestui concord....si am gasit ceva interesant http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=220459

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Si daca tot esti hotarat pe FB,ce pret are acest Concord?chiar sunt curios...am un magazin pe langa mine,first bike,dar nu ma lasa inima sa intru :ok:

 

 

Pai cam 68 de milioane

 

Eu ce sa mai zic miati cam schimbat parerea,nu credeam cai asa un jaf....motorul arata bine seamana cu cbr de 125 si na cum ar fii primul meu motor nas avea cine stie ce pretenti la el.

 

 

Cealalta varianta ar fi un cbr 125 tot nou....

Si sa zicem cal cumpar,la anu daca vreau sal vand....cam ce pret ar avea?sa zicem cu 3000 km max as iesi mult in pierdere?intrebarea asta o pun pentru ambele modele si cbr si concordul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci eu zic sa incerci un Rieju RS2,care e mai ieftin si nu se compara cu First Bike.

 

Daca iti iei chinezisme nu ai nici o sansa sa o dai la un pret decent,si nici sansa sa o dai nu exista pentru ca lumea a inceput sa se convinga de produsele chinezesti low budget din china vandute aici la preturi nesimtite

Daca iti iei ceva totusi de marca si cu o fiabilitate decenta o sa vezi ca pretul pe care il vei lua la vanzare va fi ok.Orice ti-ai lua nu o sa reusesti sa il vinzi la pretul la care l-ai luat pentru ca din moment ce ai scos motorul ala din magazin s-a dus un x% din valoarea lui...

Daca tot vrei sa il ti putin fiind un motor de incepator,incearca sa gasesti ceva la mana a 2-a (cbr125,etc) si asa nu pierzi prea mult la revanzare

Bafta multa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omule eu am un first bike, si crede-ma ca nu as mai face greseaala sa o cumpar a 2 a oara. daca iti iei motor d 150 cm inseamna ca ai permis categoria a si poti sa conduci orice motor, asa ca mai bine mai gandeste-te.

nu ar fi problema ca se mai strica dar sa gasesti frate piese, ei piese oha.

Motoarele merg super bine nu o sa ai probleme cred dar plasticele alea sunt d cea mai proasta calitate se sparg si cand dai prin gropi, iar zilnic vezi ba ca nu mai merge un far, ba ca nu mai merge indicatorul de benzina, ba ca nu stiu ce..............si tot asa si te enervezi rau.

Deci daca ai a si poti sa conduci ceva mai mare reorienteaza-te

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posturile voastre chiar mo facut sa renunt de tot la acest motor....

Alt motor mai tare desi as putea sami iau nu vreau pentru ca nam experienta aproape deloc si un moto de 125cmc zic eu cai destul,nu vreau sa ma sinucid :ok:

 

Acuma va intreb despre....Rieju RS2....unde pot sal vad in timisoara daca stie careva?ce pret are?niste detali tehnice.....orice sfat mar ajuta,asta daca nu va deranjeaza sal oferiti :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma va intreb despre....Rieju RS2....unde pot sal vad in timisoara daca stie careva?ce pret are?niste detali tehnice.....orice sfat mar ajuta,asta daca nu va deranjeaza sal oferiti :ok:

 

Intra pe topicul meu tot la sectiunea tineri si nelinistiti cu rieju rs2 si am facut eu acolo o fisa tehnica ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...