Sari la conținut

Pentru Multumiri !


Sparky
 Share

Postări Recomandate

Mii de multumiri lui AXI pentru ajutorul acordat !! Uite AXI ce o sa iasa din simsonul ala urat !! Asa arat deocamdata dar peste vreo 2-3 sapt o sa fie gata !! Te astept pe la mine !

Ioiiiiiiiiiiiiii :ok: Kiar fain o iesit!!!!!!!!!!!!!te felicit. :sick: :eek: punei si telescoapele kare ti le-am dat k is multttttt mai bune si arata mai bine:ok:

Kred k am facut rost de carb!!!!mikuni corp :eek:

Mane ma duc sa vad cum sta treaba si te sun, sau iti fac o vizita :hug: :what: :what: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb cu baiatu asta cu carb.....il da!!! e mikuni de pe o honda xl 500..enduro.....ce zici?il vrei....sa vezi ce o sa mearga simsonu. :hug: :what:

Spor la treaba!!!! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb cu baiatu asta cu carb.....il da!!! e mikuni de pe o honda xl 500..enduro.....ce zici?il vrei....sa vezi ce o sa mearga simsonu. :hug: :what:

Spor la treaba!!!! :what:

 

Normal ca il vreau !! Vezi cum faci sa intri in posesia lui si ne intelegem noi doi ! Ma omule singura problema e ca nu prea mai am acces la net ca la mine aci in camin cineva o vrut sa faca pe hakerul si ne-o taiat netu !! Asa ca iti mai trimit mesaje pe cosmote. Apropo nu pot ajunge acasa decat peste vreo sapt incepand de azi. (vineri)Ma bucur ca iti place cum o iesit pana acum. Stai sa vezi la sfarsit !!! Esti primu care il conduce daca ajung pe la tine !! PS sa nu uiti de carburator !! :eek: :ok: :D :D :sick: :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca il vreau !! Vezi cum faci sa intri in posesia lui si ne intelegem noi doi ! Ma omule singura problema e ca nu prea mai am acces la net ca la mine aci in camin cineva o vrut sa faca pe hakerul si ne-o taiat netu !! Asa ca iti mai trimit mesaje pe cosmote. Apropo nu pot ajunge acasa decat peste vreo sapt incepand de azi. (vineri)Ma bucur ca iti place cum o iesit pana acum. Stai sa vezi la sfarsit !!! Esti primu care il conduce daca ajung pe la tine !! PS sa nu uiti de carburator !! :ok: :D :what: :ok: :what: :sick:

:eek: :eek: mersii ...o sa ma duc usor:D:friends: ok

PAI nu stiu dc nu mai pot da sms.....in fine....io mane ma duc la el si il iau..... :hug:

ce sa zic...........sa-l stapanesti sanatos si kati mai multi km cu el :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci : Nu mai poti da sms ca n-ai credit si ti-a expirat optiunea! Sa faci cumva sa ma anunti si pe mine ce-ai rezolvat cu carburatorul ala de honda. Seara dupa 18.00 da un sms pe 0742133631 (eu) de pe un orange si te sun eu ! Abia astept sa merg acasa sa mai lucrez la motor !! Nu mai am rabdare ! Suspensiile alea de pe spate sunt perfecte !! Asa cum sunt reglate acum au exact aceeasi lungime ca si alea de simson !! Merci inca odata !! Nu stiu cand o sa ma pot revansa fata de tine !! Oricum mai trec eu pe la tine cand oi avea timp !! Spor la treaba !! Si f---- pe aia smecheri !

 

Am uitat !! Asa arata simsonul cand l-am luat eu !

:hug: :what: :what: Numai bine !!

post-14544-1177105826_thumb.jpg

post-14544-1177105855_thumb.jpg

post-14544-1177105974_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci : Nu mai poti da sms ca n-ai credit si ti-a expirat optiunea! Sa faci cumva sa ma anunti si pe mine ce-ai rezolvat cu carburatorul ala de honda. Seara dupa 18.00 da un sms pe 0742133631 (eu) de pe un orange si te sun eu ! Abia astept sa merg acasa sa mai lucrez la motor !! Nu mai am rabdare ! Suspensiile alea de pe spate sunt perfecte !! Asa cum sunt reglate acum au exact aceeasi lungime ca si alea de simson !! Merci inca odata !! Nu stiu cand o sa ma pot revansa fata de tine !! Oricum mai trec eu pe la tine cand oi avea timp !! Spor la treaba !! Si f---- pe aia smecheri !

 

Am uitat !! Asa arata simsonul cand l-am luat eu !

:what: :what: :D Numai bine !!

Vai da ce naspet era inainte!!! :sick:

cu alternatoru' ce ai mai rezolvat? :hug:

PS: cu smecherii eu nu mai ate rost sa le mai dau atentie :eek: si de facut mi deajuns sa-i fac cu motoru!!!!aproape am luat fzr lu' varumeo!!asa ca.....va astept pe toti la liniutza..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

axi sper sa nu te superi dar vreau sa vada lumea ce motoare ai tu :bounce: ... sa vada astia ca tu chiar sti ma baiatule .... AXI sper sa nu uitzi de ce team rugat ...pretu ala :baldy: dora ne cunoastem amoo si sti ca am nevoie :lol: ....

 

 

 

asa ca asteas jocariile a lui AXI sper sa va placa si sa va duca la o tura ... lista cu motoarele lui este foarte lunga mai ales comuniste dar nu dispun de toate pozele :lol:

 

numa bine !!!

post-17402-1183290100_thumb.jpg

post-17402-1183290134_thumb.jpg

post-17402-1183290181_thumb.jpg

post-17402-1183290205_thumb.jpg

post-17402-1183290222_thumb.jpg

post-17402-1183290246_thumb.jpg

post-17402-1183290272_thumb.jpg

post-17402-1183290294_thumb.jpg

post-17402-1183290321_thumb.jpg

post-17402-1183290352_thumb.jpg

post-17402-1183290380_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...