Sari la conținut

Ce Pot Face?


Vizitator iuiu
 Share

Postări Recomandate

Vizitator iuiu

Salutare. Am si eu un Scuter Aprilia SR50 ... si va intreb pe voi ca profesionisti....ce ash putea sa fac la el...ca sa am viteza mai mare ca 80 cat am acuma.. sprint deloc nu am...dar la drum lung ajung la 80-90km/h .. . Multumesc pt ajutor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Am si eu un Scuter Aprilia SR50 ... si va intreb pe voi ca profesionisti....ce ash putea sa fac la el...ca sa am viteza mai mare ca 80 cat am acuma.. sprint deloc nu am...dar la drum lung ajung la 80-90km/h .. . Multumesc pt ajutor

De exemplu puteai sa citesti celelalte topicuri (tuning,service,discutii) unde scrie CLAR ce poti face :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator iuiu

Reverse, sincer m`am uitat pe forum da nu am gasit ce caut eu..sau nu stiu eu unde sa ma uit..daca se poate sa imi dati un link mai exact.sau...raspunsul...va multumesc frumos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reverse, sincer m`am uitat pe forum da nu am gasit ce caut eu..sau nu stiu eu unde sa ma uit..daca se poate sa imi dati un link mai exact.sau...raspunsul...va multumesc frumos

Pai:

o toba sport(zx, sau geanneli)

un set polini, sau malossi

jos limitatoarele

un carb sport

si un arc rosu:D

si 120-le e al tau!!! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator iuiu

Am inteles din ce ati spus voi mai sus limitatoarele...da nu stiu daca am asa ceva:).. si polini daca imi puteti explica mai bine..ce sunt alea:) si in legatura cu limitatoarele..unde pot sa vad daca am sau nu .. multumesc mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles din ce ati spus voi mai sus limitatoarele...da nu stiu daca am asa ceva:).. si polini daca imi puteti explica mai bine..ce sunt alea:) si in legatura cu limitatoarele..unde pot sa vad daca am sau nu .. multumesc mult

La 80-90km/h la 49cmc n-ai limitatoare! Singurul "limitator" este capacitatea cilindrica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...