Sari la conținut

Smaeb 2007 - Comunitatea Scuteristilor Din Romania (csr)


alias
 Share

Postări Recomandate

Oh well nu aveam de unde sa stiu...v'am dibuit si eu de prin poze :duel: No problem...daca'i omu ganditor e de bine, inseamna ca are cu ce si la ce sa gandeasca! Ai grija la asta maine ca'i dracu dupa cutia cu crema! post-13602-1177965884_thumb.jpg Bafta!

Editat de crettz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oh well nu aveam de unde sa stiu...v'am dibuit si eu de prin poze :ok: No problem...daca'i omu ganditor e de bine, inseamna ca are cu ce si la ce sa gandeasca! Ai grija la asta maine ca'i dracu dupa cutia cu crema! post-13602-1177965884_thumb.jpg Bafta!

L-am vazut! Tare copilasul ala :duel: la 4 ani sa se dea pe caprita, pe scuter si chiar pe atv de 300cmc :rock: reisar de mic :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oh well nu aveam de unde sa stiu...v'am dibuit si eu de prin poze :rock: No problem...daca'i omu ganditor e de bine, inseamna ca are cu ce si la ce sa gandeasca! Ai grija la asta maine ca'i dracu dupa cutia cu crema! post-13602-1177965884_thumb.jpg Bafta!

Astai vlad in varianta de gradinita :ok:) =)).

 

Ce se holbau 'uameni' la chearcheafu cu CSR:)) si Vlad surprins ca nu rade nimeni :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astai vlad in varianta de gradinita :rock:) =)).

 

Ce se holbau 'uameni' la chearcheafu cu CSR:)) si Vlad surprins ca nu rade nimeni :ok:

Pai si "banneru" ala facut in graba! Am ramas placut surprins ca oamenii ne-au luat in serios si nu am fost subiect de caterinca :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare scuza ce ai ca e facut in graba, nu ca e facut de tine :duel:)

Ba in juma de ora la 2 noaptea ce poate omul sa faca?

 

Oricum maine plimbare placuta pe la salon, ai grija cum treci strada :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergeti sa ne dam cu karturile astazi ? pe amkart :rock: :wave: :blbl: , care vrea sa mearga sa ma sune pe nr 0727 491 627

salut..sefu , alta data sa ne zici si noua mai devreme de ceva idei..in genu asta. Chiar aveam chef..dar am vazut tarziu postul :ok: :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi sa vad si eu cursele dedicate scooteristilor. Nu prea am ramas impresionat asa tare dar totusi sa facut putina miscare..cateva cazataturi. Si ce nu mia placut....foarte putini spectatori !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ce am prins legat de CSR la smaeb a fost poza asta... eu am fost luni la salon.

si la cursa aceea de scutere am vazut un baiat cu combinezon si echipat complet care se dadea frumos pe un sr cu spanish no. 1 sau ce era...

 

cheers! :duel: :ok:

post-12091-1178131985_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ce am prins legat de CSR la smaeb a fost poza asta... eu am fost luni la salon.

si la cursa aceea de scutere am vazut un baiat cu combinezon si echipat complet care se dadea frumos pe un sr cu spanish no. 1 sau ce era...

 

cheers! :duel: :ok:

 

 

tot atunci ma uitam si eu la cursa:)poate ne am si int pe acolo :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta'i buna, 3 forumisti in acelasi loc, in acelasi timp intr'o adunatura de cativa oameni si habar n'am avut nici unu :ok: . Plus cei 3 membri ai CSR :duel: . Next time spune'ti si voi cand mergeti la un eveniment asa mai important :rock:

 

P.S. aveam un hanorac alb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta'i buna, 3 forumisti in acelasi loc, in acelasi timp intr'o adunatura de cativa oameni si habar n'am avut nici unu :rock: . Plus cei 3 membri ai CSR :ok: . Next time spune'ti si voi cand mergeti la un eveniment asa mai important :wave:

 

P.S. aveam un hanorac alb

 

si eu o armura neagra si geaca rosie in mana :duel:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaa gata reverse cu LOL la CBR era saptamana trecuta la un baiat cu un peugeot speedfight rosu prin aviatiei :duel: k am stat putin si m-am uital la motor

ma sa mor daca stiu pe vreun baiat cu speedfight rosu in aviatiei ... e posibil sa ma fi vazut acolo in aviatiei ...dar nu la un baiat cu speedfight...era parcat motoru?unde mai exact?era un speedfigt langa motoru meu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...