Sari la conținut

Nemuritorul


Angi
 Share

Postări Recomandate

A mai fost... nu vad ce-i asa de amuzant.

 

Inseamna ca ai simtul umorului extirpat. Amunzant mi s-a parut faptul ca dupa ce da masina peste scuterist, omul se ridica de jos cu mare scandal de parca nu s-ar fi intamplat absolut nimic cu el, de parca nici nu ziceai ca a dat masina peste el de ziceai ca l-a omorat. Cu mare energie si cu mare nerv se ridica si incepe sa faca scandal, cand initial te astepti sa-l vezi luat cu targa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca ai simtul umorului extirpat. Amunzant mi s-a parut faptul ca dupa ce da masina peste scuterist, omul se ridica de jos cu mare scandal de parca nu s-ar fi intamplat absolut nimic cu el, de parca nici nu ziceai ca a dat masina peste el de ziceai ca l-a omorat. Cu mare energie si cu mare nerv se ridica si incepe sa faca scandal, cand initial te astepti sa-l vezi luat cu targa.

A avut zile. Nu stiu cum unii pot sa rada cand vad un asemenea accident ca urmare a prostiei si ignorantei celorlalti participanti la trafic. In urma unui accident ca si acesta sansele de supravietuire sunt foarte mici. Mie faptul ca a facut scandal mi se pare firesc, sau nu? Dupa umila mea parere, oricat de stupid ar fi un accident nu poate sa-ti starneasa rasul (mai ales daca in el sunt implicati si motoristi).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...