Sari la conținut

Saddlebags


Shobolanu'
 Share

Postări Recomandate

Este cineva care face saddlebags din piele "adevarate"? M-ar interesa o pereche mari...cam de 20'...intaritura pe interior etc...Shi bineintzeles la un pretz mai bun decat cel din magazin sau net.

Merci

Uite aici:

www.hotleathers.com

http://motors.search.ebay.com/saddlebags_e...ategorymapZ6000

 

Eu am comanda de la primii si am fost foarte multumit de calitate si de cit de repede mi le-au trimis.

 

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehehe...daca ar fi 5 milioane ...pffff...ar fi de vis! Asta ar insemana cam 150 de parai...hm. Da nu-i asha! O pereche adevarata din piele calumea e cam la 400 de dulai. Asha ca ma gandeam ca poate le scot la jumatate la vre-un meseriash ca mare branza nu sunt de facut. Merci de linkuri... shi eu sunt cu ochii pe Ebay :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai bate cimpii........

Eu am cumparat ... am dat 4,5 mil... si sunt adevarati, adevarati. Eu zic sa nu pierzi vremea pe net si sa te duci acolo. MArca Wintex Calssic., au capac si pe laterale, piele groasa de 4 mm iar in interior protectie din fis sa nu intre apa. Eu unul sunt super multumit. Au un volum de vreo 15-20 de l.

 

Gasisem pe cineva care facea... dar mi-a cerut 5 mil pe unii...incomparabila (mai jos).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Barbate stai flexat! Ca sa vin acolo shi sa-mi cumpar mi-ar trebui un bilet de avion cam scump. Imi trebuie nishte gentzi de capacitate mare XXX de 18-20' ...asta ar fi cam 48-50 cm. La megazine aici sunt in jur de 1500 de $ neozeelandezi ...cam 1000$US . Cele mai ieftine sun in jur de 750 ...cam500$ US.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Barbate stai flexat! Ca sa vin acolo shi sa-mi cumpar mi-ar trebui un bilet de avion cam scump.  Imi trebuie nishte gentzi de capacitate mare XXX de 18-20' ...asta ar fi cam 48-50 cm. La megazine aici sunt in jur de 1500 de $ neozeelandezi ...cam 1000$US . Cele mai ieftine sun in jur de 750 ...cam500$ US.

De unde sa stie omul ca tu esti in capu' alalalt al lumii? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-le...... ce sa ne facem acu.... o sa-mi cer scuze... si o sa stau flexat.......

 

Acu... nu e nici o problema ca m-am obosit sa tastez aici... dar am si eu o intrebare...

 

Ce naiba postezi anuntul pe site din Ro daca tu nu ai nici cea mai mica intentie sa cumperi de aici?

 

Oricum......... bafta la ce crosetezi tu pe acolo. Scuze ca te-am inoportunat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai bate cimpii........

Eu am cumparat ... am dat 4,5 mil... si sunt adevarati, adevarati. Eu zic sa nu pierzi vremea pe net si sa te duci acolo. MArca Wintex Calssic., au capac si pe laterale, piele groasa de 4 mm iar in interior protectie din fis sa nu intre apa. Eu unul sunt super multumit. Au un volum de vreo 15-20 de l.

 

Gasisem pe cineva care facea... dar mi-a cerut 5 mil pe unii...incomparabila (mai jos).

:banana: Eu am fost la Romana dar pretul era peste 20milioane.

Sigur vorbesti de piele?

O sa ma duc si astazi acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur.... eu am luat acum vreo 1 luna jumate. Aveau inca o pereche ca ai mei si... vreo 2 modele ce depaseau 12 mil....

 

Te sfatuiesc sa vorbesti cu cea care vinde. Marca e Wintex Classic. Cred ca daca nu au pe stoc pot aduce. Ei sunt ceva dealer la marca asta parca.... mi-au dat si sacosa inscriptionata.

 

Piele sigur (scria si pe etichete) ..... calitea super (am vazut o gramada mai naspa). Eu nu ii am pe moto ca iti faceam o poza imediat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15xx ai ceva cu sufletzelul meu de mai iei asha la ciocane? Buahahhaha!

 

Nu postez aiurea shi chiar am de gand sa cumpar daca gasesc la pretz adevarat. Asha cum cumpar din US sau Germania pot sa cumpar shi din Romania...chiar mai ushor! Faza e ca prin 99-2000 erau o gramada de baietzi care faceau gentzi mishto.... shi ma gandeam ca poate shi-au tras firme sau macar continua sa faca. Iar shippingul pana aici nu e scump deloc!

Dar infine ....poate mai bine imi iau de pe net, pana una alta mie mi-e egal cui ii dau banii

Bafta?Sa fie! Shi momentan croshetez la un Sportster de 1200.

 

P.S. Am gasit Wintex (pe net ca la Romana nu am cum sa ajung) dar pretzul e un picutz mai marishor 250$... shi sunt numai de 15'... dar adevarul e ca arata mishto!

http://www.qualitybikeparts.com/site/72550...oduct/W-10-9601

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo.

 

astia sunt..... http://www.qualitybikeparts.com/site/72550...oduct/W-10-9611

 

tare ciudate preturile.... eu chiar am dat 4,5 mil pe ei (Am factura!)

deci... aproape jumate. Romania e tara tuturor posibilitatilor... un motiv in plus sa iei de aici.

cred ca 20 e prea mult ... si pt 1200 ala de care zici..... astia sunt super incapatori..dar .. cum zici tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...