Sari la conținut

Cine O Vrea


lluparo
 Share

Postări Recomandate

...caut acceleratie moto pt. teava de 22 - banu' jos.Imi trebuie la adaptarea masinii

frumoasa donatie, si eu, sa fiu fair play spun ca nu ma bag :rock: am deja una, si sunt foarte valoroase astea...incarcate cu istorie....bravo :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma abonez eu la casca...teava de 22,de asta nu are nepra?daca da iti trimit eu partea de acceleratie... :rock:

felicitari :rock: castile astea au ceva special in ele...pacat ca sunt cam grele si nu prea merg la drum lung :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma abonez eu la casca...teava de 22,de asta nu are nepra?daca da iti trimit eu partea de acceleratie... :D

Ca sa nu supar pe nimeni..."Primul venit,primul servit!" Imi cer scuze ca am vopsito dar era ruginita rau de tot... Am crezut ca o pot purta dar e cam grea...dupa vreo cativa kilometri ma durea gatul...Nu are curelele,e doar "fierul".

Nu stiu exact daca Nepra are 22 dar tu probabil stii mai bine decat mine ...

Firma unde imi adaptez masina cica nu au si mi-au spus sa-mi caut eu daca vreau masina adaptata dar neaparat pt. teava de 22...vai de ei...si de mine.

llupa27ro - yahoo messenger

Editat de lluparo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legiune,pot spune ca esti un fericit :rock: !Caut de mult timp o casca ca asta...si sa nu deschid un alt topic,postez aici si va spun,cine mai are pe acasa asa ceva,si nu ii mai trebuie,o cumpar cu banul jos!Multumesc frumos! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nipru are grosimea ghidonului de 22

inseamna ca-ti trebuie o acceleratie de nipru.

cred ca mai bine cumperi una noua de la Gaspar, are un lant care trage si care se uzeaza si apoi blocheaza, de asta zic sa iei noua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa imi dati mie o bere, ca am fost baiat finut si am postat primu da nu m-am bagat :rock: am una....mixi_dixi...dupa ce o fac, daca crezi ca rezisti, ti-o dau imprumut sa mergi cu ea, desi nu e recomandat :rock: bafta...legiune, la reconditionarea ei, te ajut cu placere :D eu nu mai am mult de munca la a mea :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nipru are grosimea ghidonului de 22

inseamna ca-ti trebuie o acceleratie de nipru.

cred ca mai bine cumperi una noua de la Gaspar, are un lant care trage si care se uzeaza si apoi blocheaza, de asta zic sa iei noua.

nu ca ma bag ,dar, nipru are ghidonu de 25mm,nu de 22.de 22 au ij minsk jawa etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nipru are grosimea ghidonului de 22

inseamna ca-ti trebuie o acceleratie de nipru.

cred ca mai bine cumperi una noua de la Gaspar, are un lant care trage si care se uzeaza si apoi blocheaza, de asta zic sa iei noua.

sorry man :D

te-am dezinformat pt ca m-am incurcat in diametre.

pt diametrul de 22 iti trebuie acceleratie de ij, jawa, minsk, etc

sorry inca odata, la nipru e de 25.4 mm interiorul acceleratiei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...