Sari la conținut

Suzuki Rf900 Sau Vfr750?


XXXL!
 Share

Postări Recomandate

o intrebare pt cei care au mers si care sunt in masura sa spuna cate ceva despre aceste modele,ma intereseaza mult pozitia de mers la drum lung(am vreo 100kg)pozitia pasagerului,e grea pt oras,ambele modele care le am gasit sunt din 95,la acelasi pret!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare pt cei care au mers si care sunt in masura sa spuna cate ceva despre aceste modele,ma intereseaza mult pozitia de mers la drum lung(am vreo 100kg)pozitia pasagerului,e grea pt oras,ambele modele care le am gasit sunt din 95,la acelasi pret!

 

Cu RF900 nu m-am dat, deci nu pot afirma nimic ! Ca detinator de VFR pot afirma ca aceasta motocicleta are una dintre cele mai ergonomice pozitii de pilotaj, la clasa ei ! Spun asta din prisma unuia care pana sa intru in posesia VFR-ului, m-am dat numai pe enduro si enduro-touring, unde confortul este ,, la cote maxime" !!!

Cea mai lunga ,,tura" facuta de mine pe VFR a fost de vreo 750km in 7 ore, cu oprire doar la peco si o pauza de masa. La sfarsitul zilei eram ,,proaspat" ! As mai fi mers !

 

Bafta! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,m-am hotarat la vfr de 800,astept sa dau hornetul si al meu e viforul!

 

 

,,Proasta alegere" ... :bounce: !

 

.

.

.

.

.

.

.

 

AM GLUMIT ! :what:

 

Bafta! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce:

 

 

 

 

 

 

Da, proasta alegere, n-o sa prea stai pe acasa. Daca nu crezi intreab-o pe nevasta-mea.

 

Serios vorbind, felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...