Sari la conținut

Telescoape..tula 4 Chopper Sau Altceva


klaus_gas
 Share

Postări Recomandate

poi vand telescoape tula cu tot cu juguri,bucsile alea...schimbate...noi din cate stiu eu...inca nu is asa hotarat...dak le dau sau nu...dar in principiu le dau...ka nu mai stau sa ma apuc de modificat....nu mai am timp...pret e de 2 mil...bafta,inca nu am poze..da cred ka stiti cum arata niste telescoape de tula.si is numai bune de chopperit sau un bobber...ka e jugu lat de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a..si mai am...telescoape...de hoinar,mobra si jawa 175 cu tot cu juguri si un far complet de de jawa 175

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

iote' pictures nenea....acuma esti interesat...sau doar iti plac pozele cu telescoape?(telescoapele fara inaltatoare ,si chestia de metal de jos de pe cel stang..era o tentativa de ceva da se scoate nu e nik modoficat la ele),vi le dau cu tot cu jug de tula,dak aveti nevoie si de el,nu sunt ruginite...deloc...si semeringurile din cate stiu eu de la fostul proprietar is noi nu le-am schimbat eu personal

post-8665-1185736982_thumb.jpg

post-8665-1185737005_thumb.jpg

Editat de klaus_gas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sefu, eu am cerut pictures acum 2 luni de zile, cand eram interesat. Decat sa dai replica aia, mai bine exclamai nelipsitul up si gata, nu se supara nimeni.

Hmm, baidăuei--imi plac pozele cu telecoapele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...