Sari la conținut

Herculane Si Pe La Dunare !


Postări Recomandate

Sambata - Duminica , 19-20.Apr.2008 !

Am plecat Sambata dupa`masa pe la ora 13:00 din Arad 6 motoare pe ploaie pana la Timisoara unde era furtuna :finger: , de acolo am mai mers aprox 20-30 km pe ploaie si a iesit mult asteptatul soare :moron: :hurt: :baldy:

La ora 7 am ajuns la Baile Herculane , am stat la bancuri pana pe la ora 1 , dupa care ne-am culcat fiecare in patutzul lui ... :bigstar:

Duminica la 8:30 toata lumea sus ... incet , incet echiparea si plecarea spre casa !

Am fost pe la Orsova si pe langa Dunare pana la Moldova Noua ( cine nu stie unde este Moldova Noua va spun eu , este intre Moldova Opt si Moldova zece :ok: )

la ora 19:00 am fost in Arad ... A fost o plimbare foarte faina pe 2 zile , prima din anul acesta ! 620 km ... :peace: :moto:

 

Poze ... http://www.mypictures.ro/utilizator/poze/Lutzifer?album=789

 

Slideshow`uri ...

Part 1 , Spre Herculane !

 

Part 2 , Spre casa de la Herculane pe la Dunare !

 

Harta cu Traseul ...

post-26086-1208850720_thumb.jpg

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma enervati?????? Cat puteti sa va mai plimbati ...si nu zic ca nu aveti pe unde! Ce sa mai, in fiecare luni mai primesc pe mess cate un serial Transalp. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma enervati?????? Cat puteti sa va mai plimbati ...si nu zic ca nu aveti pe unde! Ce sa mai, in fiecare luni mai primesc pe mess cate un serial Transalp. :D

 

 

:whip:

 

hai cu noi.....poate te enervam si live.....

 

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:whip:

 

hai cu noi.....poate te enervam si live.....

 

 

;)

Evident! Promisiunea cu luatul din Bucuresti ramane? Hai ca incerc sa fac cei 500 de km sa imi iau examenul pentru Transalpina!!! Si toate astea numai pentru tine! !!!!!!!!!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

transalpina?

cand? cum?

sau citez 'noah merem?'

 

Putem incerca Caline la sfarstiul lui Mai , inceputul lui iunie ... ca mai repede nici o sansa sa treci de pasul ala la peste 2000 m ! ii zapada suta`n mie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...