Sari la conținut

lkid

EX+
  • Număr conținut

    72
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de lkid

  1. lkid

    Gama Ludix(jucaus)

    pret LUDIX10RV 49 cc ONE:4,695ron/LUDIX14RV 49 cc CLASSIC:5,199/ LUDIX10RB 49 cc ONE BIPLACE:5,090/ LUDIX14RB 49 cc CLASSIC BIPLACE: 5,790/LUDIX10RL 49 cc TREND:6,199/LUD10RORS 49 cc SNAKE: 5.999/LUDIX10SP 49 cc BLASTER:6.990/ LUDIX14RL 49 cc ELEGANCE:6,199 (Pret cu tva) Preturile sunt accesibile.
  2. lkid

    Gama Ludix(jucaus)

    dead_man_walking, ce ludix ai avut/ai,one?
  3. Ce parere aveti despre gama ludix?mai bine ti iei un ludix one decat o motoreta,preturile sunt pt taote buzunarele. eu prefer snake de culoare verde. si pe foaia de prezentare ludix are 4.4cp iar speedfight ul 4.1cp One ;classic ;trend ;snake;elegance ; blaster mai sunt 2 LUDIX URBAN TRACK si LUDIX ACID/RED ZONE serii spleciale.
  4. daca tot vrei ceva gen moto ia un dna 50, si te obisnuiesti si cu pozitia pe un motor (rs50;125),si cand faci 16 dai de a1,dai dna ul plus o diferenta si ti iei un rs;( eu asa fac)
  5. eu stiu sr ul si e super tare..fb intretinut..merita,am vrut sa l cumpar eu da mi am luat dna...vopsit unicat e tare!
  6. lkid

    Discutii Intre Noi

    care mi poate spune cat costa un pachet complet malossi sau polini?
  7. da asta e da mai este una 999r xerox care e mai scumpa nu stiu pretul exact,cam 35000E......mai sunt 4 ani pana fac eu 20,si nu cred ca la 20 o sa mi placa tot 999r pt ca vor iesi pe piata modele noi, da tot din gama ducati am sa mi aleg
  8. Eu visez la un Ducati 999r ,poate cand o sa am 19-20 o sa am una .....da la anu poate mi iau un rs 125 model 2005
×
×
  • Creează nouă...