Sari la conținut

ZICKU

INACTIV
  • Număr conținut

    176
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de ZICKU

  1. ZICKU

    Service Scutere

    are cineva rulmenti de la ambielaj pentru gilera runner?
  2. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    as fi vrut eu deocamdata e doar gilera poze mai pe seara ca acum sunt la munca
  3. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    mersi frumos, sa ma poarte sanatos
  4. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    beeey de azi ma dau cu runner de 50 si fugeee
  5. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    daca am factura scuterului si act de vanzare-cumparare pot sa il inscriu in oras sau la tara undeva? desi pe factura are toate datele da` nu vad nici o stampila...si e in italiana
  6. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    hai sa il dau si eu pe al meu malaguti ca mi`am gasit runner vreau pe el 400e RPD fuge 80, inmatriculat tot
  7. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    pai vinzi masina, te angajezi si iti iei alta mai buna..si ai rezolvat`o ramai cu aman2
  8. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    ziceam de cel de mai sus..oricum cel mai bine te distrezi cu un scuter, dar daca iti place prea mult viteza atunci normal ca te simti mai bine pe un motor
  9. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    cum ma?una e cand ti se ridica adrenalina la 100 km/h cu scuterul si alta e cand stai in masina... deci nu`i adevarat
  10. astia da inconstienti...aveam si eu microb cand eram mai mic da` nici chiar asa.. si ma dadeam cu o amarata de motoreta cu pedale, dar nu la 11 ani
  11. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    voi cati lei ati dat cu totul?
  12. normal ca merge, eu am fost intr`o localitate vecina, nu cea in care locuiesc decat ca trebuie sa cunosti pe cineva din satul respectiv ca sa o inscrii pe numele sau
  13. ZICKU

    Service Scutere

    pt Razvy si ceilalti, incercati sa ii curatati bine carburatorul, asa am patit si eu odata cand il porneam ii dadeam 15 pedale si pana nu il lasai sa se incalzeasca bine nu pornea, adica murea cand il accelerai, problema era din carburator, era infundat pe acolo + putina rugina de la apa din benzina
  14. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    daca ai intrecut viteza legala atunci iti pot trimite amenda acasa prin posta, asta doar in cazul in care ti`au vazut numarul si nu conteaza ca erau sectoristi sau de la rutiera...si pentru ca nu erau ei destui in oras(gaborii), s-au hotarat sa mai puna si 100 de camere in Calarasiul nostru, cu radar etc.
  15. ZICKU

    Service Scutere

    nu dai ma t-max`ul?ti`l iau eu cu tot cu probleme
  16. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    pai da..nu vezi ca am si casca
  17. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    liniutze asta ca sa nu se duca topicul la fund
  18. ZICKU

    Malaguti Fanclub

    daa pai..m`am cam grabit ca altfel ma duceam pe jos la scoala si nu prea aveam chef acolo nu stiu cum am reusit sa il zgarii, oricum cred ca o sa ii mai dau o mana peste ceva timp, apoi 400e si l`am dat PS: am prins 90 cu el
  19. eu am ascultat 2 zile intregi si tot pornea la automat
  20. odata mi`am pus si eu muzica pe scuter, am luat doua boxe de calculator din alea de birou, le`am legat la baterie si am bagat mp3`ul. Se auzea marfa, tare, clar si cand inchideam saua avea un bass ...ce`i drept nu ii dadeam drumul cand porneam scuterul ci doar la padure sau plaja etc.. eu cred ca pt chestia asta conteaza si genul de muzica pe care il pui, metoda asta ar fi cea mai simpla dar sa fie boxele bune
  21. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    cum pot sa inscriu un scuter de 125 pe 49?
×
×
  • Creează nouă...