Sari la conținut

ZICKU

INACTIV
  • Număr conținut

    176
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de ZICKU

  1. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    ce performante poate face un filtru de aer sport?
  2. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    la voi furtunele prin care circula apa sunt calde sau reci?
  3. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    te`as sfatui sa te informezi mai bine si sa citesti mai atent topicul inainte sa vorbesti prosteste...si spre deosebire de altii eu nu sufar sa adun posturi si vorbesc atunci cand am neclaritati sau cand pot sa raspund cuiva, si nici n`am prea avut timp de stat pe forum in vacanta asta, asa ca nu mai posta ca sa te aflii in treaba. cat de DMW am incercat sa vorbesc cu el pe mess dar nu mi`a raspuns, nu spun ca nu e si vina mea, dar am vrut sa ii spun ca nu trebuia sa faca asta din cauza unor incepatori ( ca si mine si altii ) si daca intr`adevar e numai vina mea sa imi stearga contul si cu asta basta.. asa ca mai atent draga red
  4. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    sa le zica cineva ca nu au valoare copiile
  5. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    te duci la un magazin unde personalizeaza articole de imbracaminte, le zici cum vrei sa ti le faca si pac pac ai vesta
  6. ZICKU

    Service Scutere

    ca sa ii schimbi pompa de apa trebuie ''sa dai motorul in 2'', adica sa desfaci carterele.. si costa vreo 50 ron cu tot cu semering si sigurante
  7. nu e pe injectie, am specificat ca am curatat carburatorul , scanteia e buna in fine am reusit sa il pornesc pana la urma, i`am bagat putina benzina in cap si a luat`o...si merge destul de bine, mult mai bine decat cu pistonul vechi, deci e bine..astept sa ii fac rodajul si pe urma sa vad cu adevarat ce poate...ms pentru ajutor
  8. numai ca pe urma intoarce lumea capu`...de fapt si asa il intoarce dar hai lasand gluma la o parte l`am pus in sfarsit asa cum era, i`am dat vreo 50 de pedale si m`am lasat pagubas...are scanteie, carburatorul l`am curatat de vreo 2 ori, ii vine gaz tot dar nu porneste nici mort...macar sa`i dau foc ma ajutati?
  9. ZICKU

    Service Scutere

    stiti cumva daca merge sa ii schimb pistonul la scuter cu unul putin mai mic?( in inaltime ca in rest se potriveste si la cota si la bolt) cel vechi s-a spart si nu i-am gasit decat asa pentru cota lui, sus vine bine dar jos la fusta e putin mai scurt
  10. stiti cumva daca merge sa ii schimb pistonul la scuter cu unul putin mai mic?( in inaltime ca in rest se potriveste si la cota si la bolt) cel vechi s-a spart si nu i-am gasit decat asa pentru cota lui, sus vine bine dar jos la fusta e putin mai scurt
  11. ZICKU

    First Bike

    inseamna ca l`ai dereglat de tot...am un prieten care e mester in scutere si are 2 FB`uri Tornado, le`a desfacut si le`a pus la punct cu supapele, iar acum nu mai au nici o problema, merg ca unse.Si cica avea vreo 5 semne din fabrica dar nici unul nu era bun pentru a fi la punct.Deci du-te cu el la cineva care se pricepe la astea in 4T
  12. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    stai ma linistit intreaba`i pe conservari cum stau cu nervii in trafic si cum e cand se grabesc
  13. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    a comandat cineva vreodata de pe darycom.ro?
  14. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    pai aia e ca s-au dus niste prieteni de azi si cica nu gasesc deloc
  15. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    care stiti vreo pensiune prin constanta pana-n 80 lei/ noapte ? repede ca maine vreau sa plec la mare
  16. ms, deocamdata toba Giannelli Silencers, role Malossi de 3.5 si ambreiaj nou, TNT...urmeaza set de 70, sa vad cum se comporta biela al tau are ceva modificari?
  17. crede-ma am si eu runner identic cu al tau
  18. vezi ca ai joc in pedala, trebuie sa o bucsezi acolo unde iese din capac
  19. ZICKU

    Discutii Intre Noi

    care sunt mai durabilel?motoarele cu racirea pe apa sau pe aer?
  20. huaaa railor baiatu` vrea sa-si arate noua achizitie pentru care probabil a muncit s-o castige si voi sariti repede... pentru 14 ani e destul de buna, mai ales ca pe astea se invata mersul pe 2 roti... plus ca am avut si eu vreo 2 cand eram mai mic si fac pariu ca intrece multe FB`uri ps: totusi fiind incepator ar fi trebuit sa citesti si tu topicul din susul primei pagini dedicat numai incepatorilor au revoir!
  21. arunca-le la mine ca le iau eu
  22. ms la fel, mai am oricum cate ceva de retusat pe la el app, tie ti s-a intamplat vreodata sa ti se ridice apa?
×
×
  • Creează nouă...