Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. /index.php?showtopic=16582 ps: datele la profil
  2. drumul intre buzau shi brashov pe traseul mentzionat de tine e groaznic in unele locuri, dar nu pune probleme!!! cel putzin in intorsura zici ca d-abia s-a terminat razboiul!!!
  3. daca se mishca lucrurile cum trebuie shi ma imprumuta cineva cu bani de benzen mergem la timishoara la petrecerea de inchidere de sezon!!! off topic: pentru discutzii private s-a inventat messengerul mihai_dmw
  4. 20 de minute am ashteptat sa scrii ca tot itzi aparea numele jos iar sub el puncte puncte shi doar atat ai putut sa scotzi tata socrule!!! is dezamagit total!!!
  5. jet mah ca oricine poa sa scoata un peshte din ac, da mai greu e sa-l prinzi asha cum reushesc io!!! nu ai vazut intr-o poza ca lighioana a dat sa ma mushte!!! dupa ce am luat un cleshte, nu am avut nici o problema!!! ultimele poze:
  6. nice trip io am fost in delta!!! da in catizva ani mi-a zis mie cineva ca ma asteapta route 66
  7. poze cu pescarii lu peshte partea I din II dupa ce le-am pus, am observat ca majoritatea sunt cu mine promit ca in parte a 2-a care o sa vina diseara, nu ma mai bag intr-una dintre poze shtiuca ma mushca de deget!!!
  8. fie hai ca pun tot eu poze cu cel mai cel dintre cei mai cei buna ciorba shi buna saramura!!!
  9. normal dupa ce vremea ne-a dat planurile peste cap, am renuntzat la paltinu pentru plecarea in delta!!! /index.php?...c=63075&hl=
  10. shi de la carmen mai ashteptam poze!!! poze de la plimbarea cu barca, nu a lu constantin, ci cu vestita barca sofia din murighiol
  11. pretzuri scutere kymco: http://www.motomania.ro/kymco.html
  12. sambata dimineatza 4 bravi shi curajoshi motociclishti priveau cum ploaia cade pe A2 in ordine alfabetica, intra in scena: DMW, Seth, Stimpy shi Tro5 pe drum il recuperam shi-l integram in grupul nostru pe Adi aka 50_gs popas
  13. urmare a topicului: /index.php?showtopic=61599 fiind unul dintre cei 4 motociclishti care au plecat spre delta in weekend, din care 2 s-au intors in aceeashi zi in bucureshti, iar pe unu l-am pierdut pe la tulcea ma simt indreptatzit sa deschid eu acest topic azi pun doar poze cu peisaje ca mor de somn dupa condus motoru pe toate coclaurile!!! mult mai simplu a fost pentru aia care au stat in conserva
  14. later edit: tro5-ule, merg maine dimineatza cu tine ca pensionarii se duc cu mashinile!!! shi-s multzi!!! nu scapam de ei!!! da un bip la 0724302426 sa stabilim detaliile!!! jura-te!!! :crack: d-aia cand am sunat io la 8 mai aveatzi putzin shi plecatzi shi m-atzi lasat cu droaia de bagaje pe cap ca nu mai e vara acu sa iau 2 tricouri, 2 chilotzi shi 2 perechi de shosete!!! frumos!!!
  15. daca nu gasesc o persoana dispusa sa mearga in seara asta, ramane pe maine dimineatza!!! da shi tu nr tau pe PM ca se pare ca nu-l mai am!!! ca sa ne intzelegem cumva daca nu plec in seara asta
  16. hai bah din seara asta ca se termina bautura gratis pana maine
  17. popa a auzit sigur ca se uita la kombat cand zicea: " shi iarta-l Doamne pe robul tau"
  18. e d-al nostru!!! sa-l stapanim sanatoshi :finger: restul pozelor de la biserica!!!
×
×
  • Creează nouă...