in 2000 km nu am avut nici ce-a mai mica problema,aceleratia are un mic lag dar nimic sa deranjeze,foarte manevrabil si stabil,am mers cu el pe curbele de la maneciu cheia si m am distrat...Un consum mediu ar fi de 4% sigur chestie e amortizorul central pe care o sa il reglez cu prima ocazie ca e foarte moale(te dai in barci daca ia si pasager)...Delimitarea am facut-o eu dupa ce m am certat cu delearul pejo din Ploiesti si acum merge de rupe(85 km/h)...eu sunt extrem de multumit de el dar caut sa il inbunataesc cu mai multe piese pt tunning