Sari la conținut

Vladlx

Super Membru
  • Număr conținut

    505
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de Vladlx

  1. Peugeot all the way...de unde esti??
  2. eu nu as avea incredere in individul asta ariman,pare suspect,dubios
  3. nu mintii ca eram langa tine la masa saptamana trecuta
  4. cu o pancarta mare cu Here i am )
  5. noi azi mergem mai multi la paulesti pe lac la un gratar si un enduro
  6. bine inteles ca e intalnire...te asteptam..daca nu suntem nici la palat nici la sala,suntem in club 14
  7. poze de la plimbarea de sambata...ms cobra pt poze:)
  8. bhey e un goldwing facut trike )
  9. Maine pe la 12 vin si eu la tuning days dar din pacate vin fara scuter,vin cu masina...daca e ne vedem acolo
  10. Oamenilor,pt filiala Ploiesti ce se face??ca se gasesc destui membri
  11. dane,pe tine nu te mai primim ca ai intarziat prea mult ..lasa ca poate mai trec pe la tine sapt asta
  12. man..e devreme rau...nu mai bine 19 30???
  13. din cate stiu eu in jur de 20 mai..20-21-23 sau poate gresesc
  14. bhey ce ma ofticati ...nu e prea frumos ce faceti ..Poate dupa ce il delimitez vin si eu App:am term rodajul
  15. Vladlx

    Delimitari

    Da,este limitarea din toba
  16. Nu-l omori!!i ai pus role?
  17. pana acum nu am mers cu pasager,nu am trecut de 50 decat 1 data...si am decat 180 km...dar nu am inca numere
×
×
  • Creează nouă...