Sari la conținut

kristo973

INACTIV
  • Număr conținut

    16
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de kristo973

  1. pana la urma tot eu am gasit cauza:un furtun de cauciuc de la carburator care era spart
  2. posesor de scuter QINGQI 125 cc va prezint urmatoarea problema: nu porneste la pedala decat cand e motorul cald,si nu stiu daca este important dar am bateria descarcata
  3. in urma accidentului m-am convins ca e absolut necesar sa port vesta reflectorizanta si pe timp de zi,chiar daca nu ma obliga legea.CONDOLEANTE FAMILIEI!!!D-ZEU SA-L ODIHNEASCA
  4. Salve,am nevoie de sfaturi in ce priveste bateria pt motoscuterul meu,din pacate sunt nevoit s-o pornesc mai mult din pedala decat la starter,se consuma prea repede,poate stiti ceva metode pt a nu mai fii nevoit s-o pornesc din pedala asa des.Are urmatoarele caracteristici:12V 7Ah
  5. am un scuter first-bike de 125 cc,am obtinut ieri nr.provizorii si stiu ca trebuie sa-i fac identificarea la R.A.R dar nu stiu ce acte trebuie duse si daca nu cumva inainte sa ajung la R.A.R.,trebuie sa merg intai la financiar
  6. iata si scuterul meu de la first-bike modelul ,,de luxe'' 125 cc / motor in 4 timpi
×
×
  • Creează nouă...