Sari la conținut

Cat Prinde Modelul Nou De Aprilia Sr 50 !


eggprotect
 Share

Postări Recomandate

hahaha deja imi e simpatic pustiu

 

ba fii antena,daca dai cu ulei pe discu fata de frana prinde cam 100-105...da` fii atent,uleiu sa fie de masline neaparat

 

bha il induci in eroare...nu te lua dupa femeia asta...ca sa reduci forta de frecare foloseste vaselina industriala pe etrieri si pe discuri...si pe jenti sa nu uit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahaha deja imi e simpatic pustiu

 

ba fii antena,daca dai cu ulei pe discu fata de frana prinde cam 100-105...da` fii atent,uleiu sa fie de masline neaparat

 

daca nu ii ulei virgin, tot de geaba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu , i-au maxim cand vad cum face cineva un topic nou , si pune o intrebare stupida.. ! Si eu ma abtin sa nu fac topic nou , si sa tot caut

 

 

Asta o facut 3 topicuri cu aprilia sr , ''care ii mai bun '' ''despre el'' , si acum , ''cĂĄt prinde '''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu , i-au maxim cand vad cum face cineva un topic nou , si pune o intrebare stupida.. ! Si eu ma abtin sa nu fac topic nou , si sa tot caut

Asta o facut 3 topicuri cu aprilia sr , ''care ii mai bun '' ''despre el'' , si acum , ''cĂĄt prinde '''

... :wave: ...poate ii e foame :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pun pariu ca isi ia first bike

taci mai :wave: k e hotarat baiatul sa-si ia SR.....de ce crezi tu k a facut 3 topicuri diferite?maine se duce,isi scoate alocatia si se duce sa isi cumpere SR :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te iau la vrajeala astea.. daca vrei sa iti prinda peste 100, trebuie sa ungi cureaua cu vaselina.. da multa... si la discu de la frane mai bine ia flexu si taiele ca sunt puse aiurea..

Editat de redeye
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Habar nu aveti, modelul respectiv prinde garantat si testat 320 km/h!

Cu conditia sa dai un bacsis gras la mecanicu' de pe TGV-ul de Paris-Londra sa-l urce pe shustache la dansul in agregat.

Bine, ar mai fi varianta ca daca-l "catapultezi" de la etaju' 28 s-ar putea sa prinda vreo 400.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Habar nu aveti, modelul respectiv prinde garantat si testat 320 km/h!

Cu conditia sa dai un bacsis gras la mecanicu' de pe TGV-ul de Paris-Londra sa-l urce pe shustache la dansul in agregat.

Bine, ar mai fi varianta ca daca-l "catapultezi" de la etaju' 28 s-ar putea sa prinda vreo 400.

are si el dreptate! dar sa faci mai intai ce ti-am zis eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...