Sari la conținut

Club Craiova


AnDreas01
 Share

Postări Recomandate

SALUT!In Craiova exista in sfarsit un club al scuteristilor.HSB vine de la HOOD STAR BOYZ.puteti intra pe siteul nostru peste o sap cnd va fi gata.dak vreti mai multe detalii vb pe messenger id-ingerasu01.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba andrei :cheers:) schimba ala ca nu ai RS in primu rand si in al doilea schimba si numaru ca nu ai numar pe scuteru tau :cheers:) ba hotz esti :lol:) navem ba nevoie de club ca deja e CSR-U care e peste tot in romania! daca vrei sa intri in clubu nostru call me!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l ma ca el e copil si adevarul e ca nu prea il baga nimeni in seama...lasa sa posteze si el sa se simta bine...treaba ta daca ai sau nu... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l ma ca el e copil si adevarul e ca nu prea il baga nimeni in seama...lasa sa posteze si el sa se simta bine...treaba ta daca ai sau nu... :cheers:

Baga si tu la profil anul nasterii , sa vedem daca ai peste 16 ani :cheers:

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!ma baieti va veti convinge daca am eu rs sau nu si veti vedea ce bantuie alby!peste jumate din site e gata!eu am 15 ani si nu am perimis dak era vb de mn(catastyle).am vazut ca aici sunt uni baieti de treaba da unii nu au ce face. ba alberto e adevarata ca acum o sap am avut dna da nu il mai am mai intreseazate si tu.....corni frumos siteu tau!!!sal

 

 

si de cnd faci tu parte din CSR ba?ca nici macar nu ai vorbit cu baieti aia te bagi si tu asa ca esti in CSR da nici casca nu porti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti, eu andrei si cu inca un prieten administram siteul HSB. Va pot asigura ca siteul HSB va putea fi vizitat in cam 4 zile........ mai am ceva de lucrat la el :cheers: si mai e ceva andrei chiar ara rs 50...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baga si tu la profil anul nasterii , sa vedem daca ai peste 16 ani :cheers:

:cheers:

 

Tovarasu' , anul nasterii este 1988 dar ce conteaza asta???tu ai face mai bine sa te uiti la toate posturile lui alby si ai sa te convingi.Pana atunci stai in banca ta , sau esti si tu vreun copil dinasta cu gura mare???

 

 

corni frumos siteu tau!!!sal

si de cnd faci tu parte din CSR ba?ca nici macar nu ai vorbit cu baieti aia te bagi si tu asa ca esti in CSR da nici casca nu porti

 

Mersi mult...si lasa-l pe alby ca e copil, ti-am zis...lasa-l in pace... :cheers:

Editat de yOCorni
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate corni!poate vin prin caracal dupa 25 ca atunci termin cu examenele si ne intalnim mai vorbim si noi deale scuterelor!poate vine si OVK!!sau poate vii tu...ce zici??

 

baga si tu id meu in lista ingerasu01 mai vb..:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: Salut baieti, mai e putin pana dam drumu la siteul HSB asa ca sa le inchidem gura alora de genu alby...etc. etc. Oricum o sa fie ceva foarte misto o sa vedeti cred ca miercuri maxim e gata.........

 

 

 

 

 

 

Asa ca alby.......... de data asta nu ai nimerit-o asta e mai greseste omul :cheers: da n-are nimic daca tot esti in CSR :cheers: nu te intereseaza de HSB...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: Salut baieti, mai e putin pana dam drumu la siteul HSB asa ca sa le inchidem gura alora de genu alby...etc. etc. Oricum o sa fie ceva foarte misto o sa vedeti cred ca miercuri maxim e gata.........

Asa ca alby.......... de data asta nu ai nimerit-o asta e mai greseste omul :cheers: da n-are nimic daca tot esti in CSR :lol: nu te intereseaza de HSB...........

ba ma lasi cu textele astea cu HSB cu prostiile voastre ce ma intereseaza pe mine de HSB-ul vostru eu am spus ca nu are fiindca stiam ca are DNA-u;) asa ca shtttt

 

Lasa-l ma ca el e copil si adevarul e ca nu prea il baga nimeni in seama...lasa sa posteze si el sa se simta bine...treaba ta daca ai sau nu... :cheers:

bine ma ca sunt eu copil da cand aveam eu scuter voi nici bine nu stiati sa mergeti cu bicicleta

Editat de alby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...