Sari la conținut

Scuter


dragos90
 Share

Postări Recomandate

daca nu vrei sa se uzeze motoru repede si ai bani iati cum a zis si catastyle full-sintetic pt scutere in 2 timpi! E piaggio, du-te la ei la paneuro si o sa iti recomande ce ulei e bun pt el. Eu am dat pe un ulei in jur de 30 ron..

Editat de redeye
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia de la OMV full-sintetic eu bag numai de la OMV benzina si uleiul nu am bagat inca dar ar trebuii acum ca il am la "renovat" revin cu niste poze la PIAGGIO:) cu el in renovare:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu vrei sa se uzeze motoru repede si ai bani iati cum a zis si catastyle full-sintetic pt scutere in 2 timpi! E piaggio, du-te la ei la paneuro si o sa iti recomande ce ulei e bun pt el. Eu am dat pe un ulei in jur de 30 ron..

ce ti-au recomandat cei de la paneuro? ca eu bag de la omv si nu stiu cat de bun e, fata de cel original de piaggio! si de unde il iei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ti-au recomandat cei de la paneuro? ca eu bag de la omv si nu stiu cat de bun e, fata de cel original de piaggio! si de unde il iei?

mie mi-au recomandat ulei in 2 timpi de la CASTROL ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinem, tinem...1L de Motul Full Syntethic 2T e 51lei iar OMV Bixxol 2T-S(100% si asta) e 52lei, oare sa nu fie nimic de capu' la varianta a doua? Eu d'asta am si ce am observat fata de semi e ca nu imi mai scoate atat fum si trage mai "uniform", ah si sa nu uit gazele de esapament au alt miros, evident. Totusi am incredere in austriecii astia. Alte pareri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebara.

Mobil1 Super 2T este bun? Am incercat peste tot pe la mine prin oras sa gasesc altceva si nu este nimic mai bun ca ala, dar o fi bun de ceva???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinem, tinem...1L de Motul Full Syntethic 2T e 51lei iar OMV Bixxol 2T-S(100% si asta) e 52lei, oare sa nu fie nimic de capu' la varianta a doua? Eu d'asta am si ce am observat fata de semi e ca nu imi mai scoate atat fum si trage mai "uniform", ah si sa nu uit gazele de esapament au alt miros, evident. Totusi am incredere in austriecii astia. Alte pareri?

de unde iei tu bixxol cu 52 de lei? :cheers: la omv rahova e 32 de lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...